Kladno bylo chvílemi v neřešitelné situaci. Ve druhém poločase prohrávalo 1:3 a pak 2:4, ale nic nevzdalo a fyzicky zdatnějšího soka nakonec položilo na lopatky.

Domácí dlouho držel výborně zdálky střílející Dominik Richter. Nejdřív v první půlce vyrovnal, pak zvedl Kladno ve chvíli, kdy dostalo na 1:3. Za stavu 2:3 ale svěřenci kouče Martina Hřídela hrubě chybovali a Motorlet byl zase na koni. Jenže v 73. minutě důrazný Kubů po rohu snížil a pak Stříška z penalty vyrovnal. Kladno pak mělo ještě jednu obrovskou šanci, tu ale nedalo a rozstřel nezačalo dobře. Jenže i v něm se vyhrabalo z průšvihu, když ve čtvrté sérii zazářil brankář Vokoun a v páté hráč Motorletu napálil míč na tenisové kurty.

Kladenští zůstali předposlední a čtrnáctý Petřín Plzeň jim utekl na dva body, když jasně přemohl poslední Aritmu. Blízko však mají ještě Motorlet, na který ztrácejí čtyři body. Do konce chybí dvě kola.