Dorost SK Kladno A remizoval s muži Českého lva Unionu Beroun 2:2 (0:1), když po obrátce dvěma góly otočil skóre ze Slavie hostující Smělý (výměna za Hrubého), ale v poslední minutě soupeř vyrovnal. Kladenské to mrzet nemuselo, bod jim k postupu do finálové skupiny stačil. „Ale půjdeme do ní se třemi započítanými porážkami nula jedna. Výkony jsou nevyrovnané,“ nevznášel se v oblacích trenér Jan Suchopárek. Ten postavil do druhé půle dorosteneckého reprezentanta Pobřeží Slonoviny Zeze Lago Andersona. „Půjčily nám ho Střešovice na půl roku a je to asi první hráč tmavé pleti v kladenském dorostu,“ usmál se Suchopárek.


Kladno A: J. Pejša – Nejedlý, Všetečka, M. Pejša, Jaráb (46. Volf) – Mantlík (46. Zezé), Hartman, Lazarik, Vašák – Smělý, Svoboda (46. Hadrika).


B dorost SK si už na Paroubkově memoriálu vybojoval postup do pětičlenné finálové skupiny. Tu zahájil remízou s Teplicemi B 1:1 (1:0), když ho do vedení poslal Muláček, ale minutu před koncem soupeř vyrovnal. „Je to škoda, hráli jsme dobře. Vytvořili jsme si čtyři vyložené šance, soupeř také jednu. Náš cíl se ale nemění – turnaj chceme vyhrát. Už proto, že je pojmenován po Paroubkovi,“ neztrácel humor kouč SK Martin Čurda.


Kladno B: J. Pejša – Roubík, Ďurčanský, M. Pejša, Studený (46. Koblic) – Rada, Repaský – Štěrba, Výborný, Rouček – Muláček (46. Blanda).


Dorost C podal parádní výkon proti extraligové Příbrami, kterou doma porazil 2:0 (1:0) zásahy Baratinského a Severina a vedlo se rovněž dorostu D, jenž otočil téměř ztracený duel s Horními Měcholupy na 3:2 (0:2). Branky dali Fuidiar, Čížek a Roubal.


Skvěle zahráli o víkendu také mladší žáci SK Kladno. Vedoucí celek fivize si doma poradil s druhým týmem ligového podzimu – Spartou 4:2 (1:0). Góly svěřenců Karla Příhody obstarali Trnka, Suchý, Šafner a Kaňák.