Nový Bydžov – SK Kladno dorost A 0:1 (0:1)

Domácí byli sestupem ohroženi ještě víc a porážka je k němu odsoudila. Měli dvě šance, hosty ale zachránil brankář Vaculka. Jeho spoluhráči pálili šance ještě víc, měli jich sedm, ale jedinou využil před pauzou Wojnar. „Soupeře jsme pustili do hry jen v úvodu druhého dějství a odsoudili ho k sestupu. Sami jsme udělali důležitý krok k záchraně. Ta sice ještě matematicky jistá není, ale naše pozice v tabulce je teď velice dobrá,“ řekl trenér SK Martin Čurda.

Branka: 37. Wojnar.

Kladno: Vaculka – Muláček, Rada, Sochr, Roubík – Hartman – Pucholt (90.+2. J. Procházka), Kozel (88. L. Procházka), Výborný, Wojnar – Severin (64. T. Rouček).

Nový Bydžov - SK Kladno dorost C 0:0

Kladeňáci začali dobře,ale neproměňovali ani ty největší šance. Fujdiar připravil dvě pro Maličkého, ale ten dvakrát sám před brankářem a dokonce i prázdnou brankou přestřelil. Po změně stran měl velkou šanci Hamouz, ale hlavou poslal míč jen do připraveného brankáře. Důležitá situace, kterou podle kouče ladislava Stupky nezvládl rozhodčí, přišla v 64. minutě. "Na hranici pokutového území stáhl ve vzájemném souboji domácí hráč našeho stopera Chlapce, který tak nešťastně spadl na ruku, že si vykloubil palec. Okamžitě byl převezen do nemocnice a sudí proti nám nařídil penaltu, i k údivu domácích. S tou si ale naštěstí bravurně poradil gólman Suchý," komentoval Stupka na klubové webu skkladno.cz hektické momenty.

Od té chvíle se hra srovnala a z jasného zápasu bylo najednou drama."Musíme konstatovat, že jsme dva body ztratili spíš než jeden získali," zhodnotil Ladislav Stupka.

Kladno: Suchý - Čížek, Chlapec (64. Červený), Kaválek, J. Růžička (51. Hamouz) - Moravec, Roubal, Maličký, Matyáš - Fujdiar, Jelínek (48. Kostecký). Trenér Stupka.