Náročný týden mají za sebou dorostenci SK Kladno. Nejprve hráli ve středu na hřišti Viktorie Plzeň, kde prohráli 2:3. O víkendu se doma postavili fotbalistům Příbrami a vyhráli jednoznačně 4:0. „Klukům musím poděkovat za pěkný a zajímavý zápas v Plzni, kde byl výsledek otevřený až do poslední minuty. S Příbramí byly výkony většiny hráčů na velmi vysoké úrovni, mužstvo na hřišti po třetí brance doslova excelovalo. Radost po utkání byla veliká,“ hodnotil Radek Duda, trenér Kladna.

Poprvé na domácím hřišti hrál dorost do osmnácti let. V I. A třídě zvítězil nad Lhotou jednoznačně 10:0.

Mladší dorostenci urvali vítězství nad Viktorií Plzeň na pokutové kopy, když po devadesáti minutách byl stav 2:2. Na domácím hřišti si poradili s Příbramí 4:1. „V Plzni byla remíza zasloužená, domácí byli malinko fotbalovější a my více bojovnější. Doma s Příbramí šlo o zasloužené vítězství. Jen v některých situacích máme zbytečně složitá řešení,“ podotkl trenér Kladna Jan Pejša.

ČLD U19 – Viktoria Plzeň U18 - SK Kladno 3:2 (2:0)

Branka: 2x Šnobl

Sestava: Kindl - Veselý (46. Kreisinger), Janda, Kolářský, Veiner, Čermák (46. Slabý), Donát, Pospíšil L., (80. Chvojka), Krpálek, Pospíšil T., (90. Kukla), Šnobl.

ČLD U19 – SK Kladno – 1. FK Příbram 4:0 (2:0)

Branka: Pospíšil, Janda, Šnobl, vlastní

Sestava: Cimrman - Kreisinger, Janda (85. Tyban), Kolářský, Veiner (85. Veselý) - Krpálek (70. Čermák), Donát, Pospíšil L., Slabý - Pospíšil T., Šnobl (80. Chvojka)

I. A třída – SK Kladno U18 – SK Lhota 10:0 (3:0)

Branky: Halaj 3x, Vaňous 2x, Rottner 2x, Čapek, Ricci, Lunger

Sestava: Švestka - Grumlík, Tyban, Vaňous (46. Strnad), Heler - Ricci, Kukla (46. Rottner), Chvojka, Čapek, Lunger – Halaj

ČLD U17 – Viktoria Plzeň U16 - SK Kladno 2:3np. (1:1)

Branky: Rottner 2x

Sestava: Švestka - Justra, Klváň, Bokša, Kácl - Zábranský (58. Chlumský), Rottner - Tung (77.Grumlík) - Duda (58. Vaňous), Blažek - Charvát (65. Truhlář)

ČLD U17 – SK Kladno – 1. FK Příbram 4:1 (1:0)

Branka: Vaňous 2x, Bartoš, Chlumský

Sestava: Ševce - Justra (75. Ricci), Klváň, Bokša, Kácl - Rottner, Bartoš - Truhlář (46. Vaňous), Charvát (46. Duda), Blažek (80. Heler) - Chlumský (66. Halaj)

Po domácím vítězství nad Českými Budějovicemi se představili starší žáci SK Kladna na hřišti Tempa Praha. Po skvělém začátku, kdy šli v první minutě do vedení, nakonec prohráli 1:3. „Začali jsme skvěle a klidně se mohli dostat do dvoubrankového vedení, ale druhou šanci jsme neproměnili. Poté jsme soupeři přenechali prakticky celé hřiště a nekladli odpor. Kluci si musí daleko víc věřit a prodat to, co v nich je," řekl trenér Kladna Jan Procházka.

Druhé vítězství si připsali fotbalisté do čtrnácti let, když na Tempu vyhráli 6:5. „Sehráli jsme velice fyzicky náročné utkání s vítězným koncem. Spokojen jsem byl s útočnou fází, bohužel obranná se nám moc nevydařila. Zápasu by asi více slušela remíza, ale kluci v závěru zabojovali a získali důležité tři body,“ hodnotil Jaroslav Hamouz, trenér Kladna.

ČDŽ U15 – FC Tempo Praha - SK Kladno 3:1 (1:1)

Branka: Podivínský

Sestava: Vajshajtl - Janega, Brabec (41. Rottner), Kalina, Novák - Podivínský, Hanuščík, Fajka, Pavlík, Vosyka (58. Lank) – Kloček.

ČDŽ U14 – FC Tempo Praha - SK Kladno 5:6 (1:3)

Branky: Kůsa, Eška, Chochola, Pavlíček, Zoubek, Haluza

Sestava: Vojtíšek – Mikula (55. Hrudka), Chochola, Požár (40. Kolka), Řehoř L. (40. Egrmaier) - Řehoř M. (40. Kůsa), Pospíšil, Zoubek, Pavlíček – Haluza (60.Beneš), Eska (70.Randýsek).

Šest bodů ze dvou utkání mají mladší žáci SK Kladna do třinácti let. První venkovní utkání sehráli na hřišti Baníku Sokolov a vyhráli 5:2. V bojovném zápase o svém vítězství rozhodli ve třetí třetině. „Potěšil nás především výkon brankáře a obranná činnost týmu. Celkově jsme spokojeni s tím, jak kluci k utkání přistoupili,“ chválil Václav Feřtek, trenér Kladna.

Mladší žáci do dvanácti let prohrávali v Sokolově brzy 0:1, ale skóre rychle otočili na 3:1. Jenže to bylo od fotbalistů Kladna vše a gólově se prosazovali už jen domácí. Nakonec z toho byla porážka 3:14. „Klukům nelze upřít snaha, ale ta dnes na soupeře nestačila,“ podotkl kladenský trenér Marek Novobilský.

ČLŽ U13 – FK Baník Sokolov - SK Kladno 2:5

Branky: Chvapil 3x, Janát, Pavlík

Sestava: Hejkal - Halaj, Svoboda, Kolísek, Chvapil, Kelíšek, Janát, Feřtek, Procházka, Jílek, Kopta, Mucha, Pavlík, Trousil, Adamus

ČLŽ U12 – FK Baník Sokolov - SK Kladno 14:3

Branky: Valach, Burle, Justra

Sestava: Nohava, Černý - Šťastný, Přerovský, Novotný, Janouch, Brejník, Kučera Jakub, Kraus, Novobilský, Justra, Procházka, Polák, Kučera Josef, Tsyplenkov, Burle, Valach.