Starší dorost: SK Kladno – Sparta Praha 0:5 (0:3)

I když je výsledek utkání jednoznačný, musela si ho Sparta tvrdě vybojovat. Hrálo se ve velmi vysokém tempu a na samé hranici tvrdosti a agresivity. Jenže vše vycházelo jen hostům, kteří měli parádní den. Už do půle dali tři góly. „Dali nám lekci z produktivity. V prvním poločase byl soupeř ve všech směrech lepší, až po změně stran jsme ho předčili v bojovnosti a nasazení´. Místo toho, abychom využili dobré jarní formy a pohody, nechali jsme se rozhodit kvalitou Sparty a nesoustředili se sami na sebe. Debakl ke možná až příliš krutý, ale vítězství Sparty bylo naprosto zasloužené,“ řekl pro klubový server trenér Kladna Martin Čurda.

Branky: Jurdík 2, Pavelka, Kraják, Lukič.

Kladno: J. Rouček – Muláček (52. Abrham), Sochr, Rada, Roubík – Pucholt, Hartman (62. Švambera), Rendla, Výborný – Kozel (56. T. Rouček), Hrubý (85. L. Procházka).

Mladší dorost: SK Kladno- AC Sparta Praha 0:3 (0:1)

Domácí celek mohl otevřít skóre, kdy rychlík Fujdiar dvakrát proběhl obranou, řítil se sám na Kotěru, ten ovšem perfektními zákrokyhosty podržel audržel bezbrankový stav. Po těchto šancích jsme se konečně začali prosazovat my a začala se nám dařit kombinace. Několik náznaků šancí nebylo využito. Až v 10. minutě Kučera dostal míč ve středu pole, obešel několik protihráčů a nádhernou střelou z 20 metrů rozvlnil síť - 0:1.

Po obrátce sice brankář Kladna Suchý chytil pokutový kop, ale vzápětí odmítl vyrovnání Hamouz. A navíc Kladno už hrálo v deseti, protože Roubal udeřil Kučeru loktem a byl vyloučen. To zápas ovlivnilo, Sparta nad ním převzala kontrolu, a byť některé šance nedala, dvě nakonec ano a v pohodě vyhrála. „Po druhé inkasované brance v 58. minutě už jsme zápas zvrátit nemohli. Sparta byla lepší na míči, důraznější, zaslouženě nám oplatila porážku z podzimní části,“ zhodnotil trenér Ladislav Stupka.

Branky: 15. a 63. Kučera, 58. Pešek.

Kladno: Suchý – Čížek, Červený, Kaválek (41. Skořepa), J. Růžička – Hamouz (41. Matyáš), Roubal, Maličký, Moravec – Fujdiar, Jelínek (41. Kostecký).