Starší áčko přehrálo soka 3:0, céčko dokonce 5:1.

Trenér A dorostu Martin Čurda byl rád, že jeho hráči pochopili kritiku správně. „V Plzni nechtěli běhat. Prohrát jsme tam mohli i v případě vyššího nasazení, ale to bych bral. Teď proti Meteoru bylo vše naopak,“ těšilo ho.

Na výhře měl určitý podíl také trenér mužského áčka Jaroslav Peřina. V Meteoru dlouho trénoval, a tak před zápasem přišel do kladenské kabiny a hráčům jasně sdělil, že pokud Pražany neporazí, nikdy nikoho nevezme do áčka. „Před zápasem v Liberci tak doufám, že přijde do kabiny Martin Hřídel, který na severu dlouho působil, a řekne klukům, že pokud tam nevyhrají, nevezme nikdy nikoho ani do béčka,“ smál se Martin Čurda.

Mnohem víc k vystoupení kladenských dorosteneckých i žákovských celků najdete v tištěném vydání Kladenského deníku ve středu 30. března 2011.

Výsledky dorostů

SK Kladno dorost A – Meteor 3:0
(1:0). Branky: 43. a 63. Fujdiar, 52. Čížek.

Kladno A: Michovský – Matyáš (64. Roubal), Rada, Štoncner, Hofman – Švambera – Čížek, Krupička, Pucholt, Fujdiar – Skořepa.

SK Kladno dorost C – Meteor 5:1 (3:1). Branky SK: Stökl 2, Kraus (pk), Zvolenský, Pokorný.

Kladno C: Obrcián – Bořík, Neuman, Stočes, Volman – Stökl (67. Čížek), Pudil, Pokorný, Zvolenský (60. Böhm – Bureš, Kraus.

Roudnice n/L – SK Kladno B 6:1 (2:0). Branka SK: Holeček.

Kladno B: Veiner – Fárka, Jaroš, Pilař, Tržický – Stibor, Červenka (46. Rác), Holeček, Jurek (80. Gašpárek) – Wiesner, Fedrhanc.

Roudnice n/L – SK Kladno D 2:5 (1:1). Branky SK: Popelka 2, Trnka, Suchý, Bořík.

Kladno D: Obrcián – Holub (41. Böhm), Neuman, Suchý, Baruzzi – Šíma (50. Kolbaba), Pudil, Trnka, Bořík – Kaňák, Popelka.