Trenér béčka Miroslav Supáček měl k dispozici i několik borců áčka, a tak se čekalo, že by třetí pražské Libuši měli být hosté vyrovnaným soupeřem.

To se ale nestalo. Libuš si hru nekomplikovala, hrála jednoduše, tvrdě zakončovala, zatímco kladenští mladíci do půle trochu moc machrovali a dostali čtyři góly.

V přestávce jim Supáček hodně důrazně promluvil do duší, výkon se mírně zvedl, ale Libuš i tak ještě zvýšila a vyhrála vysoko 6:1. „Chlapci si neuvědomili, že si z nich domácí nesednou na zadní část těla. Pokud se z toho poučí, bude to dobrá lekce, tentokrát to ale byla hrůza,“ supěl Miroslav Supáček.

Mladší dorost prohrál v soutěži pouze šestkrát a v Libuší překvapení nepřipustil. Do poločasu sice dal jednou branku, ale po obrátce už byl lepší a vyhrál jasně 4:1.

ČDD – 25. kolo

FSC Libuš – SK Kladno B 6:1
(4:1). Branka SK: Roubal.

Kladno: Smrž – Jurek (86. Fedrhanc), Pilař (36. Tržický), Jaroš, Havlíček – Roubal, Štoncner, Franek, Stibor – Krupička – Červenka.

FSC Libuš – SK Kladno D 1:4 (0:1). Branky SK: Popelka, Kaňák, Neumann, Pudil.

Kladno: Bureš J. – Böhm (70. Žuček), Neumann, Suchý, Holub (41. Baruzzi) – Čížek D. (41. Kaňák), Pudil, Trnka, Bořík – Šíma (55. Kolbaba), Popelka.