Starší dorost zapomněl na nepovedený zápas v Ústí a proti Doubravce doma zabojoval. Výhra 5:2 je hodně cenná s ohledem na to, že hosté disponují silným kádrem plným borců, kteří se nevešli do silného áčka Viktorie Plzeň.

Doubravka také byla po celý zápas v poli aktivnější a lepší, což přiznal i trenér Kladna Stanislav Hejkal.

Nicméně jeho tým zvládl duel lépe takticky. Spolehl se na brejky a ty proměňoval. Jeden hned v úvodu, další dva ke konci poločasu.

Rázem to bylo růžových 3:0, ale vyhráno ještě nebylo. Hosté po obrátce snížili z trestného kopu a opět tlačili, nicméně domácí se dvakrát prosadili ze standardních situací a výsledek potvrdili. „Jestli jsem kluky minulý týden kritizoval, pak tentokrát je musím pochválit. Utkání bylo velmi kvalitní,“ pochvaloval si Stanislav Hejkal, jehož tým čeká další mistrovský duel už dnes od 17 hodin na hřišti Motorletu.

Naopak výsledkově zklamal mladší dorost do 17 let. Doma podlehl podprůměrnému Ústí nad Labem 0:2, když se hráči sice snažili, ale v koncovce naprosto selhali. „Výpadky proti slabším týmům se bohužel u tohoto týmu opakují a štve nás to,“ zlobil se šéftrenér mládeže SK Kladno Petr Brabec, jehož naopak výkonem i výsledkem potěšili dorostenci do 16 let.

Ti Ústí rozbili 9:1. „Tady byl jasný kontrast v řešení gólových situací. Na to, jak jsou tihle kluci mladí, to řešili parádně,“ chválil Brabec.

Zaujal hlavně autor pěti branekAleš Nesládek. Syn někdejšího borce Kamenných Žehrovic (nikoliv Otvovic, jak jsme mylně uvedli a omlouváme se za to)vstřelil pět gólů.

Starší dorost – U19 ČLSD

SK Kladno – SK SENCO Doubravka 5:2 (3:0). Branky SK: Krupička, Trnka, Stökl, Bureš, Štoncner.

Kladno: Smrž – Holeček, Stočes, Štoncner, Volman – Hanzlík – Schwendt (81. Jurek), Krupička (46. Gašpárek, 85. Kraus), Franek, Trnka (75. Stibor) – Stökl (60. Bureš).

Mladší dorost – U17 ČLMD

SK Kladno – FK Ústí n. Labem 0:2 (0:0)

Kladno: Bureš – Holub, Neuman, Suchý, Baruzzi – Bořík, Pudil, Popelka, Šíma – Kraus (48. Vrbeník, 70. Žuček), Kolbaba (41. Pírka).

Mladší dorost – U16 ČLMD

SK Kladno – FK Ústí n. Labem 9:1 (5:1). Branky SK: Nesládek 5, Pírka 2, Bystřický, Hanuščík.

Kladno: Pešek (73. Bejček) – Krupička (67. Zaňák L.), Hübst, Rohla, Hanuščík – Cabejšek – Zaňák M. (41. Borák), Pírka (71. Zimerman), Bystřický (65. Luka), Žahour (60. Matoušek) – Nesládek.
Starší žáci A – U15

FK Ústí nad Labem – SK Kladno 2:2 (1:1). Branky SK: Kroutil, Putík.

Kladno: Strnad – Sabo, Krsek, Racocha, Havelka (45. Sirůček) – Henzelín, Trejbal – Hejda (60. Šnajdr), Koška (40. Tyban), Putík – Sobota (45. Kroutil).

Starší žáci B – U14

FK Ústí nad Labem – SK Kladno 4:1 (4:0). Branka SK: Pospíšil.

Kladno: Kleimond (36. Pospíšil) – Kopecký (36. Burian), Kala, Vachuda (50. Jemelka), Tirol (45. Fečkanin) – Procházka P., Birnbaun (60. Janoušek), Kafka, Junek (36. Ryšlink) – Svítil (36. Pospíšil), Procházka Š..

Mladší žáci A – U13

FK Ústí nad Labem – SK Kladno 5:12 (Góly Kladna: Ondrášek 4, Pihrt 3, Holub 2, Sekanina 2, Radošinský).

Kladno A: Vokoun – Jansa, Kott, Holub, Hudousek, Pihrt, Ondrášek, Radošinský, Průcha.

Kladno B: Řehák – Kubů, Kalousek, Sekanina, Mráček, Procházka, Chalupecký, Abrhám, Fleislébr.

Mladší žáci B – U12

FK Ústí nad Labem – SK Kladno 13:8 (Góly Kladna: Dejčmar F 2., Kotouček 2, Snobl, Hrbek, Sekanina. Studenovský).

Kladno A: Beneš A. – Linhart, Dlouhý, Dejčmar P., Dáňa, Dejčmar F., Drozda, Pokorný, Oubrecht, Sekanina.

Kladno B: Fanta – Hrbek, Jůza, Roztočil, Halasz, Hlaváček, Studenovský, Kotouček, Beneš J., Škrdlant, Kotouček.