SK Kladno – Fotbal Pardubice 2:2 (1:2). Domácí od 24. minuty hráli bez Hartmana, jenž zmařil rukou na brankové čáře jasnou šanci, byl vyloučen a soupeř navíc z penalty vyrovnal náskok Kladna. Pak dokonce vedl, ale i v deseti se tým kouče Čurdy zlepšil a Procházkou po standardce vyrovnal.

"Naše mužstvo působilo v prvním poločase zakřiknutým dojmem, nebylo odvážné a agresivní. Po změně stran se ale naše hra změnila, kluci hráli na hranici svých možností. V deseti jsme samozřejmě spoléhali na brejky a standardní situace a z jedné z nich se nám povedlo v 60. minutě vyrovnat. A to ještě v nastaveném čase šel z úhlu sám na branku střídající Severin," zhodnotil na klubovém webu trenér Martin Čurda.

Branky Kladna: J. Procházka, Muláček.

Kladno: Vaculka - Výborný, Sochr, Rada, Roubík - Abrhám (83. Kozel), Rendla, Hartman, Pucholt - Muláček (90.+1. Severin), J. Procházka (41. Švambera).

SK Kladno – Fotbal Pardubice 3:3 (3:1). Příliš namachrovaný celek Kladna dal v rozmezí 15. – 21. minuty tři góly, ale protivník do pauzy korigoval a po změně stran byl najednou jasně lepší a vyrovnal."Hráči úplně přestali hrát, snad si mysleli, že jim to půjde samo. Jenom dvakrát jsme vystřelili na pardubickou branku, dostali dva góly a zbytečně ztratili dva body," řekl pro server SK Kladno trenér Petr Brabec.

Branky Kladna: Fujdiar 2, Skořepa.

Kladno: Suchý - Čížek, Chlapec, Červený, J. Růžička (41. Moravec) - Matyáš (41. Holeček), Maličký, Kaválek, Jelínek (41. Franek) - Fujdiar, Skořepa.