Navíc orazítkoval tyčku i břevno. Hrát přitom podle původních odhadů ani neměl, ale jako kouč juniorky Jablonce absolvuje se Severočechy pouze domácí utkání.

Váš první zápas na Kladensku v I. A třídě byl hodně povedený, že?

Je to tak, tohle je první zápas, v Hostouni jsem nehrál,  protože ve stejném čase hrálo áčko Jablonce domácí duel. Pár lidí se přišlo podívat a jsem rád, že se vyhrálo. Samozřejmě, že to je něco úplně jiného než hrát ligu, ale pořád se nějak udržovat je důležité. Když nemůžu přes týden, tak alespoň o víkendu.

Co změna postu? Dřív jste hrál stopera…

Já jsem  do patnácti let hrál v útoku a jsem rád, že v Černolicích neměli útočníka, protože mně se moc bránit nechce. Tady se vracet nemusím, jenom na standardky. Můj úkol číslo jedna je teď dávat góly.

Proč jste si vybral právě Černolice? Původní plán přece byl vrátit se na Slavoj Kladno, kde jste vyrostl…

Ano, plán to byl, ale Slavoj hraje v sobotu ráno a to já musím být v Jablonci na tréninku, protože tam vedu juniorku a zápasy bych nestíhal. Tady se hraje většinou v sobotu odpoledne, takže to stíhám. Černolice se mě zeptaly, jestli tam nechci hrát. Dřív jsem je vídal  ještě když hrály právě na Slavoji a líbilo se mi, jaká tam byla parta, pár výborných hráčů, vlastně internacionálů. Teď nás tu není tolik, ale pár kluků je dobrejch a ostatní jsou výborný kluci do party. Ta je tady myslím naprosto skvělá.

Co plánujete do budoucna?

Teď si chci udělat trenérskou licenci a víc se časem uvidí.

                   Miroslava MINÁŘOVÁ