V otvíracím utkání celého klání vyškolil čtvrtotřídní celek o soutěž výš hrající kladenský Slavoj, který ale nastoupil s minimem hráčů. Ani to však neomlouvá pětigólový příděl, který si svěřenci kouče Marka Ančičky odvezli. Vítězové se před sezonou posílili o Pražáka Bučka, z dorostu Kročehlav se jim vrátil Králíček. V první řadě je ale znát kvalitní práce trenéra Petra Tutky.

Na rozdíl od Dubských měl domácí Meteor sezonu ve IV. třídě vydařenou. Před startem nové ho nekompromisně sestřelil z oblaků Červený Újezd považovaný za favorita memoriálu. S domácími se nemazlil. Nasázel jim osm branek a suverénně postoupil do finále.

To nabídlo solidní podívanou s mírnou převahou celku z Prahy–západ. Střelci ale vyšli totálně naprázdno. Po bezbrankovém průběhu tak došlo na penaltový rozstřel, který vyzněl poměrem 4:2 pro Dubí.

Ani k utkání o třetí místo se Slavoj nesešel a zápas se tak stal vcelku snadnou záležitostí domácích. V jejich řadách byl opět vidět střelec Lallok, jenž k jedné sobotní brance přidal hattrick a byl nejlepším střelcem memoriálu.