„První poločas byl z naší strany opět velmi dobrý, ve druhém nám ale docházely síly,“ řekl k duelu trenér Radek Duda, jenž mužstvo přivezl necelý den před utkáním z kondičního soustředění.

V prvním dějství mladé Kladno zkušeného rivala pustilo jen do dvou šancí a samo několikrát nebezpečně zahrozilo, vždy mu ale chyběla finální přihrávka.

Do druhého poločasu soupeř prostřídal čtyři hráče, a to už bylo na poražené moc velké sousto. „Nechytili jsme začátek a pak už to bylo otázkou skóre,“ konstatoval Duda, jenž byl zklamaný, že prohrál s mnohem zkušenějším koučem vítězů, exkladenským Zdeňkem Haškem. „Trenér roste i porážkami,“ prohlásil Duda.

U Haška našel plné pochopení. „Mě by také mrzelo, kdybych prohrál proti svému Kladnu. Já už ale mám něco za sebou,“ uznal kunický kormidelník a složil kladenskému celku kompliment: „Na to, jak byl mladý, hrál první poločas výborně. Byl agresivní, napadl naší rozehrávku a s tím jsme se těžko vyrovnávali. Skoro nic nám nedovolili,“ uvedl Hašek, jenž stál zrodu současných úspěchů druholigové Vlašimi

Kladno B – Kunice 0:3 (0:0). Branky: 53., 73. Koubek, 56. Kordiak. Rozhodčí: Fišer.

Kladno B: J. Rouček – Výborný, Nejedlý, Pejša, Muláček (54. Sochr) - T. Rouček, Bambur, Hartman, Tóth – Procházka (38. Severýn), Jánoš.