Zajímavou posilou z Lidic měl být Tomáš Vysloužil. Jenže tenhle šikovný fotbalista upadl tak „nešikovně“, že si přisedl ruku a zlomil zápěstí. „Erzeta“ mířila poprvé do Švermova a brzy po ní další. To se otočil ve vápně marocký kanonýr týmu Younes El-Mokhtary a zlomil si kotník!

„Oba si to vlastně způsobili sami, přitom jsem kluky varoval, aby se jim hlavně nic nestalo. Bohužel to dopadlo tak, jak jsem ještě nikdy nezažil, přijely k nám dvě sanitky. Oběma klukům zlomeniny rovnali a čeká je šest týdnů sádra. Přejeme jim brzké uzdravení,“ soukal ze sebe smutně trenéra a předseda Baníku Švermov David Nedvěd.

Měl přitom radost, že do mladého mužstva přivedl borce, kteří nad mladíky budou dohlížet. Včetně toho nejpovolanějšího, Tomáše Marka. Bývalý prvoligový borec Ostravy či Jihlavy, který si zahrál jednou za reprezentaci ČR, dohlížel v poslední době na vývoj talentů v Hostouni, ta má však se Švermovem nadstandardní vztahy, a tak Marka na půl roku do Baníku uvolnila.

K tomu měl dorazit zmíněný Vysloužil a z Brandýska se vrátil střelec Oliver Vaněk. Ten dal dvě branky také Zdicím, ale radost z nich tentokrát nikdo neměl.

I když oba hráči se nakonec opatřeni sádrou na hřiště vrátili a úsměvy našli.

„Ale další přípravu se Mšeckými Žehrovicemi už asi zruším, mám z dalších zranění hrůzu,“ dodal David Nedvěd.

close Dva nešťastníci z přípravného duelu Švermova se Zdicemi. Tomáš Vysloužil si zlomil zápěstí a Younes El-Mokhtary kotník. info Zdroj: David Nedvěd zoom_in Dva nešťastníci z přípravného duelu Švermova se Zdicemi. Tomáš Vysloužil si zlomil zápěstí a Younes El-Mokhtary kotník.