„Měli jsem trošku víc ze hry a oproti předešlým zápasům jsme si i vytvořili šance, které jsme proměňovali," řekl vedoucí mužstva Pavel Bartoš a dodal, že soupeř je zmáčkl pouze potom, co vyrovnal na 2:2.

Svoji první branku v kladenském dresu vstřelil Jung, jenž upravil na 2:1. A byla to souhra jak má být. Po pasu T. Procházky si Kalina na levé straně počkal až si řekne pohybem o balon a z první prostřelil gólmana. „Konečně to tam spadlo. Už jsem byl netrpělivý, přece jen to byl třetí zápas a říkal jsem si, že už by to mělo přijít," přiznal borec, od něhož se góly čekají.

Vedle branky si připsal rovněž asistenci. A byl z ní další premiérový zásah. Do utkání zasáhli dva dorostenci ročníku 1997 a jeden z nich – Danielič, upravil na 3:2. Po chybě soupeře a přihrávce Boráka obešel Jung gólmana, aby posléze přihrál mladíkovi na velké vápno odkud střílel na prázdnou branku.

Jung si pochvaloval, že hráli lépe než před týdnem proti Brodu. I chyb bylo méně. Avšak ty, co vyrobili, stály za to. U gólu na 0:1 podjel balon pod nohou J. Procházky a při brance na 2:2 přišel o míč kličkující brankář Tesař.

„Třikrát mu to vyšlo, takže to je pořád dobrá statistka," smál se Jung, který se na hřišti potkal se svým spoluhráčem z útoku Lhoty Petrem Mikolandou. Ten hrál v první půli stopera, takže měli čas prohodit pár slov. „Jeden faul jsem na něj udělal, ten jsem si nemohl odpustit," dodal se smíchem.

První a poslední branku Kladna vstřelil Kraus. Kapitán T. Procházka dal balon za obranu, přičemž střelec přehodil brankáře, za nímž si míč opět zpracoval a vyrovnal na 1:1. Druhý dal před koncem.

Kladno – Admira 4:2 (1:1).
Branky: Kraus 2, Jung, Danielič.
Kladno: Tesař – Veselý, J. Procházka, Hanzlík, Kalina – Bořík, T. Procházka, Růžička, Šíma – Kraus – Jung. Střídali: Borák, Hora, Danielič.