Fergusonův fén měl účinek

Kladno – Všechny tři fotbalové dorosty SK Kladno se utkaly o víkendu s Pískem. V celkovém měření byl úspěšnější jihočeský klub. Kladenské týmy vstřelily soupeři pouze dvě branky a získaly dva body. Starší dorost remizoval 0:0, sedmnáctka prohrála 1:2 a šestnáctka plichtila 1:1.

17.4.2014

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

V zápase sedmnáctek rozhodl první poločas, který fotbalisté Kladna prospali a prohráli ho 0:2. I přes špatný výkon v první půli trefil Kroutil tyčku a Havelka pálil těsně vedle. Po přestávce se kladenská hra trochu zlepšila, ale výsledkem bylo pouze Kroutilovo snížení a další nastřelená tyčka.
„Především první poločas jsme odehráli bez nasazení. I přesto jsme měli v utkání více šancí než soupeř, které jsme bohužel nedokázali proměnit," řekl Jaroslav Vejvoda, trenér Kladna.

Písek – Kladno U17 2:1 (2:0).
Branka: Kroutil.
Kladno: Pospíšil – Volgner, Havelka, Henzelín, Trejbal – Škvára, Hejda, Kroutil, Tyban, Vachuda – Sirůček.

První jarní bod za remízu 1:1 získala šestnáctka. V utkání v Písku měli hráči SK Kladno více brankových příležitostí než domácí, ale víc než jeden gól vstřelit nedokázali. Po bezbrankové první půli získali Kladenští ve druhé herní převahu. Bohužel však z rychlého protiútoku a zaváhání obrany inkasovali úvodní branku utkání. Z následujícího tlaku vytěžili díky Feldmanovi alespoň vyrovnání na konečných 1:1.

Písek – Kladno U16 1:1 (0:0).
Branka: Feldman.
Kladno: Kleinmond – Procházka P., Tirol, Ryšlink, Jenmelka (78. Kopecký) – Kala, Kafka, Procházka Š., Kuchař – Popsíšil M., Feldman

Starší i mladší žáci SK Kladno změřili své síly s Motorletem Praha. Výhry vybojovaly patnáctka 2:1 a třináctka 8:7. Čtrnáctka remizovala 2:2 a dvanáctka 7:7.

Na domácím hřišti se proti Motorletu představili starší žáci U15. Ti prohrávali po poločase 0:1, když inkasovali z rohového kopu.
„Po prohrané půli jsme na hráče použili známý Fergusonův fén a výsledek se dostavil," řekl s úsměvem trenér Tomáš Abrham. Jeho tým utkání otočil na 2:1 (Mráček, Pihrt). V tabulce zůstává čtvrtý. Příští utkání hrají v Sokolově, který je druhý o tři body před Kladnem.

Kladno U15 – Motorlet 2:1 (0:1).
Branky: Mráček, Pihrt.
Kladno: Řehák – Kott, Kadar, Abrham, Procházka – Kopačinský (46. Čech), Pihrt, Kubů, Sekanina (36. Hudousek) - Kárník (36. Haifer), Mráček.

Smírně 2:2 se rozešli s Motorletem žáci U14. I v tomto utkání prohrávali domácí po poločase o jednu branku – 1:2. Na rozdíl od patnáctky se jim ale ve druhé půli podařilo pouze vyrovnat Kotoučkem.
„Vzhledem k utkání musíme brát bod jako spravedlivý," řekl trenér Jiří Dušek. Čtrnáctka zůstala na třetím místě tabulky, když na vedoucí duo Most – Vyšehrad ztrácí pět bodů.

Kladno U14  – Motorlet 2:2 (1:2).
Branky: Kotouček, Dejčmar.
Kladno: Pokorný – Roztočil (36. Halasz), Jansa, Rohla, Jůza (50. Hlaváček) – Dejčmar (36. Linhart), Moravčík, Jizba, Dáňa – Kotouček, Stříška (35. Šnobl).

Jarní neporazitelnost i nadále drží mladší žáci SK Kladno U13. Na domácím hřišti si tentokráte poradili 8:7 s Motorletem.
„Předvedli jsme ale nejhorší jarní výkon a nakonec byli rádi za těsné vítězství," hodnotil kouč Jaroslav Hrubeš. Jeho svěřenci si stále drží třetí místo, když na vedoucí Meteor ztrácí tři body Příští utkání hrají v Chomutově, který je předposlední.

Kladno U13 – Motorlet 8:7 (5:2).
Branky: Mačura 3, Vrba 2, Jeřábek, Pospíšil.
Kladno: Kindl, Smrkovský - Kozár, Švejda, Donát, Krejčí, Pokorný, Vrba, Pospíšil, Löffelmann. Výsledky 1:2 a 2:2.
Plecitý, Kindl- Šrédl, Strnad, Hrubeš, Jeřábek, Mačura, Zíka, Klíma. Výsledky 4:0 a 1:3.

Cenný bod za remízu 7:7 vybojovali s Motorletem mladší žáci do dvanácti let. Ti tak pokračují stále v lepších výkonech a drží se ve středu tabulky. „Škoda našeho neklidu při zakončení," litoval trenér Milan Novák.

Kladno U12 – Motorlet 7:7 (4:4).
Branky: Pospíšil T. 2, Karták, Pospíšil L., Fous, Slabý, Tomi.
Kladno: Cimrman - Vacínek, Zahrádka, Slabý, Pospíšil L., Tomi, Měřínský, Pospíšil T., Šašek, Čermák.
Koco - Kolářský, Tyban, Lunger, Bezděka, Fous, Kronus, Karták, Baruzzi, Veselý.

Petr MAŇKOŠ, Jiří NAGY

17.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!