Radek Kocián (rozhodčí): Zeť šéfa ČMFS Pavla Mokrého se „vyznamenal“ v Kladně při lize se Zlínem. Na druhý poločas nechal rozsvítit umělé osvětlení, ačkoliv bylo hezky, chvílemi svítilo slunce a každopádně bylo perfektně vidět. Klub jeho rozhodnutí stálo 63 tisíc korun, to je pro SK Kladno docela znatelná zátěž a hlavně vyhozené peníze. Kocián se navíc po utkání rozčiloval, že hlasatel smějícím se fanouškům oznámil, že šlo právě o Kociánovo rozhodnutí – nikoliv klubové.

Radek Bednár (FK Blevice): Kanonýr týmu marně hledá střeleckou muškou, avšak smysl pro fair-play neztratil. V utkání s Buštěhradem postupoval ve druhé půli za stavu 1:1 na soupeřovu svatyni, dokud nebyl zastaven střetem s protihráčem. Domácí rozhodčí laik ukázal na penaltový puntík, blevický útočník však jeho rozhodnutí opravil s tím, že soupeř první zasáhl balon. Desítka se nekopala s jeho tým nakonec prohrál 1:2.

Tomáš Šroba (SK K. Žehrovice): V utkání s kladenským Novem vstřelil první gól nové sezony okresních soutěží dospělých. Asistoval mu u toho brankář hostů, jenž venku ze šestnáctky odehrál míč přímo na jeho nohu. Kapitán domácích pak zachoval naprostý klid a přehled a z téměř poloviny hřiště poslal balon do sítě.

Jiří Nagy, Rudolf Muzika