FBC Kladno – Král. Vinohrady 3:4 (0:0, 0:2, 3:2)

Hosté šli ve vyrovnaném utkání do vedení 2:0. V závěrečné třetině se domácí střelecky probudili, na první bodový zisk ale před svým publikem nedosáhli. Leipner snížil čtyři vteřiny před koncem při power-play na 3:4.

Branky Kladna: 53. a 55. Vágner, 60. Leipner.

FBC Kladno – Sparta Praha 10:6 (0:4, 3:2, 7:0)

Neuvěřitelnou houpačkou byl druhý duel. Kladno po první třetině prohrávalo 0:4, jenže ve druhé části přidalo na tvrdosti a sparťané začali mít problémy. Na snížení na 3:4 ještě zareagovali a před poslední částí hry vedli 6:3. Třetí dějství se však stalo exhibicí domácí výběru, který jednoho z favoritů první ligy deklasoval 7:0 a otočil na 10:6! K velkému představení se vzepjal především Jan Louvar, který si připsal pět branek.

Branky: 24., 41, 46., 54. a 60. Louvar, 28. a 56. Leipner, 28. Šikola, 44. Vágner, 59 Vlček.