„Kolikrát se mi stalo, že mi ho popletli, nebo byly krátké kolonky v dotazníku,“ přiznala premiantka kola a s úsměvem dodala: „Snad se ho brzy zbavím,“ hodila očkem po svém příteli a bodyguardovi v jedné osobě – kladenskému boxerovi Petru Jirotkovi. Jak se ale oba shodli, nic velkého se zatím nepřipravuje.

Mnohý muž si v duchu pomyslel, že při takovýchto výsledcích mohla nahrát 17 bodů jenom žena, která tomu nerozumí. Chyba lávky! Michaela totiž na rovinu přiznala, že vítězná sázenka není jejím dílem. Autorem je otec Karel, sekretář fotbalistů doberské Čechie.

„Chválím ho, že moje jméno tak proslavil! V pátek máme v rodině trojnásobnou oslavu narozenin, včetně mých, takže to všechno oslavíme,“ plánuje krátce 24letá Michaela.

Také přiznala, že byť sportu moc nedá, kulatý nesmysl ji až tak neminul. Jako malá totiž válela za doberskou přípravku. Na jakém postu to bylo ale netuší. „Tam všichni lítají od jedné branky k druhé, a že jsem dala pár gólů? Tak to nebyl talent, ale náhoda,“ se smíchem přiblížila svoji jepičí fotbalovou kariéru.

Ani naše soutěž ji neminula velkým obloukem. Sem tam si kupon vyplní. „Když ale táta vidí moje tipy, nevěří svým očím. Proto když si vsadím, tak už to musí být!“

První tři řádky? Tak to bylo malé tipérské peklíčko: Druhé kolo Fortuna ligy skrývalo největší překvapení na prvním řádku, kde mnoho hráčů zaskočilo Kladno remízou v Jablonci. Těžká byla i dvojka Velvar v Berouně a Lhoty v Nelahozevsi. První tři řádky tudíž tipéry moc nepotěšily. Stejně tak další remízy, jež se těžko chytají. Na druhou stranu držely soutěžící v plusových vodách očekávané výsledky ve Vraném, Otvovicích, Dřetovicích a Olovnici. Obdivuhodně se s kolem vypořádala Michaela Blätterbauerová z Velké Dobré, která selhala pouze na posledním řádku (1).
Do čela celkového pořadí se posunul Pavel Kubín z Brandýsku, stejně bodů mají i další dva hráči, kteří patřili i před týdnem mezi tři nejlepší borce průběžného pořadí. Není už mezi nimi Václav Feřtek, vítěz 1. kola.

O body přišlo 67 hráčů: Do 2. kola naší hry zasáhlo 349 hráčů z 377, vynechalo jich tedy 28! Nejčastějším ziskem byly dva body (117x), na druhou stranu 67 hráčů o body přišlo. Tucet z nich hned o čtyři. Pomocí internetu si vsadilo 248 hráčů. Soutěž je i nadále otevřena pro další zájemce, stačí do kuponu místo startovního čísla (vyplnit ho je základní povinnost hráče) napsat písmeno N.