Do Fortuna ligy ho většinou zlanaří kolegové z týmu Náhodové, tvořeného členy sportovně–technické komise OFS. „Snažím se, ale je to hodně o náhodě. Co si budeme povídat, výsledky občas bývají divoké. Třeba teď porážka Lhoty od Knína,“ prohlásil vítěz, jehož v první řadě těší, jak ukázal sousedům z Dřetovic, kde 13 let chytal, že také u nich se umí tipovat. „Doufám, že si to budoucí zápasník sumo Láda Panáček přečte,“ se smíchem připomněl vítěze 5. kola.

Jak přiznal, nedávná prohra v druhém rozstřelu ho vůbec nemrzela, prý si ani vyhrát nezasloužil. „Věřil jsem, že to přijde jindy,“ se smíchem prohlásil.

Na koho si však nevěří, je jeho bratr Vladimír. „Pořád mně připomíná, že ho nikdo nemůže překonat. Kdysi totiž trefil všechny zápasy a počet gólů k tomu!“


Borec, jenž začátkem června oslaví 54. narozeniny, na závěr přidal radu všem tipérům.

„Sázejte na Stehelčeves, má budoucnost. Máme mladý tým převážně tvořený odchovanci a kope mu to dobře.“ Prý to ale nesmíte brát příliš vážně. Všem doporučovanou jedničku se Stochovem sice trefil, ale dvojku ve Vinařicích už ne.

Na druhý pokus se na vítěze štěstí usmálo

Deváté kolo přálo dvěma hráčům, kteří získali 14 bodů. To znamená, že dvakrát chybovali. Podruhé na jaře se v brankovém rozstřelu ocitl Luděk Podraský ze Stehelčevsi. V 6. kole neuspěl, tentokrát se však k němu štěstí přiklonilo. Tipnul 42 branek a tím byl konečným 46 vstřeleným gólům mnohem blíž než jeho rivalka – Vladimíra Maurerová z Kladna (38).

Stejně jako před týdnem nahrála jedenáctka borců 11 bodů. V uplynulém dějství přišlo o body jen 52 hráčů.

V soutěži družstev se náskok KOBY lehce ztenčil na devět bodů. Nejlepším v kole bylo velvarské Elektro s 32 body.

Do 9. kola se zapojilo 351 hráčů, 34 jich vynechalo. Osm bodů nahrálo 53 borců, pět získalo 102 lidí a dva 118. Minus jeden bod se objevil u 52. Internetem si opět vsadilo 186 lidí.