A jak dokázala rozmnožit tehdejší výhru v podobě stokorunového kuponu Fortuny? „Nijak. Zůstala ležet doma, zapomněla jsem na ni,“ přiznala a odmítla spekulaci, že vítězné sázenky nejsou jejím dílem, nýbrž nějakého moudrého fotbalového rádce, kterým rozhodně není otec Pavel, jenž uzavíral pořadí prvního kola!

„Tipy jsou opravdu moje práce. Zase jsem je střílela od boku. Počet gólů ale dávám většinou stejný,“ uvedla mladá žena, která koncem jara dokončila školu a momentálně ji můžete vidět za pultem jedné kladenské cukrárny, kde je na brigádě.

Však se to také projevilo na její váze. „Sladké mám ráda, ale přibrala jsem ještě předtím,“ upozornila přítelkyně černuckého fotbalisty Pavla Martinovského, jak jinak, také hráče naší soutěže. Sotva si prý ale nechá od Jitky poradit.

Stejně tak otec, velký fanda Kladna. „Říkala jsem mu, ať na něj nedává a neposlechl. Pořád nechápe, že mi to tak jde, když tomu vůbec nerozumím,“ dodala vítězka se smíchem.

Takřka třetinu startovního pole tvoří ženy!

První podzimní kolo devatenáctého pokračování naší tipovací soutěže přilákalo na start 329 hráčů z 58 míst nejen našeho okresu. Mezi nimi má velké zastoupení něžné pohlaví, Fortuna ligu hraje bez dvou rovná stovka žen! To je téměř třetina všech hráčů!

Hned v úvodním dějství jsme museli sáhnout k rozstřelu. Čtrnáct bodů totiž nahrála šestice hráčů a pouze jediná Jitka Suchá trefila přesně 38 branek.

Na závěr jedno upozornění. Na 10. řádku sobotního a pondělního kuponu 2. kola je mylně uvedený zápas Černuc B – Vraný B. Správně je Zichovec B – Pozdeň B. Tímto děkujeme všem hráčům, kteří nás na chybu upozornili. A nebylo jich málo.