Michal Kostik z Kladna totiž má od počátku naší soutěže na svém kontě už páté vítězství! „Tohle jsem si dal k nedávným padesátinám,“ prohlásil krátce poté, co mu byla sdělena radostná zpráva.

Člen kádru vítěze podzimní soutěže družstev KOBA s.r.o. – pozor na její útok, už je třetí – mínil, že už k němu není co říct, vše podstatné či zajímavé už prý bylo napsáno. Místo dalšího textu je prý při nedostatku místa rozumnější otisknout fotografii.

„Ať kolegové z práce vidí, že jsem to opravdu já, kdo vyhrál,“ se smíchem hodil rukavici kamarádům z řad kladenských hasičů. Ve finále ještě dodal, že jeho tým chytá formu a boj o první místo ještě nevzdal!

Buštěhradský No 435 opět zaváhal

V 9. kole se dopustilo pouhých dvou chyb hned třináct hráčů. O vítězi tudíž rozhodl rozstřel, který přál odvážným. V uplynulém dějství totiž padlo nadprůměrných 52 gólů. Nejblíže byl Michal Kostik z Kladna, jenž tipoval 49. Pokud by to nevyšlo jemu, měl v záloze manželku Blážu (46). Až pak se seřadili další adepti. Přes 40 měl pouze Vladimír Douda ze Stochova.

Na čele pořadí je náskok Evžena Holuba jen tři body. Zamotává se soutěž týmů. No 435 opět selhal a vede jen o devět bodů. Nejlepšími v kole byli Pan Voda A, KOBA a Keňátoři se 44 body.

Jedenáct bodů 51 hráčů, osm bodů získalo 92 borců, pět bodů má 73 hráčů a dva 52. Do 9. kola zasáhlo 317 hráčů.