Do finálového klání na lidický pažit se probojovaly tři týmy. Hned v prvním utkání narazila Unhošť na obhájce poháru Zichovec, jehož fyzicky méně vyspělí hráči podlehli 0:7. „Čtvrt hodiny jsme se drželi, ale potom se nám nepodařilo uhlídat kapitána, který nám dal dva góly,“ prohlásil trenér poražených Václav Doksanský. Právě kapitán Unhoště Jakub Mičín byl ústřední postavou turnaje, když k 50 mistrovkým gólům přidal dalších šest turnajových.


Zichovečtí si později spravili chuť na celku Hostouně, jež předtím statečně vzdorovala Unhošti. Hattrickem z první půle popravil hostouňské naděje Landeska. Vítězové nakonec svému sokovi nastříleli šest branek. Poražení se jediného čestného úspěchu dočkali až v samotném závěru a byl to zároveň poslední gól vydařeného klání.


Při předávání cen předseda komise mládeže OFS Kladno František Červenka ocenil výkony všech mužstev a jejich sportovní přístup. Důstojným způsobem tak uctily památku lidických obětí. Trošku ho ale mrzelo, že tak významný turnaj s předlouhou historií určený týmům okresních soutěží zůstává na okraji zájmu klubů. Letos se jich přihlásilo jen devět. „Myslím, že mladí funkcionáři o turnaji ani neví,“ hledal Červenka vysvětlení.


Spokojeni s uměním několika jednotlivců mohli být i pozorovatelé z SK Kladno, v jejichž notesech se objevila jména několika opravdu šikovných borčíků, a to ze všech celků.


Výsledky: Unhošť – Zichovec 7:0 (4:0, Mičín 5, Šůla 2), Unhošť – Hostouň 2:0 (2:0, Šůla, Mičín), Zichovec – Hostouň 6:1 (2:0, Landeska 3, Hotař 2, Hovorka – Brukner).