Slovan Velvary – Řevnice 0:2 (0:1)


Domácí se na dodatečně posíleného favorita dobře připravili a za celý zápas ho nepustili do jediné vážnější šance. Ani oni však tentokrát bez Bečváře (je v top formě, ale musel pracovně do Polska) možnosti neměli. Typicky remízový zápas ale hosté rozhodli díky dvěma dobře zahraným trestňáky. Nejprve před půlí pálil Socha do tyče, ale vracející se Mucha se srazil s gólmanem Majtaníkem a míč jim propadl do brány. Po změně stran v 60. minutě zase napřáhl Rosenkranc ze 30 metrů a balon skončil u tyče Majtaníkovy svatyně.

Branky: 43. Jůna, 60. Rosenkranc.
Velvary: Majtaník – Blažek, Moravec, Slavíček, Kopecký, Jehlička, Průcha, Mucha, Růžička – Gabčo (18. Grohnan), Mašek.


Hradištko – SK Slaný 3:2 (2:1)
V utkání, v němž měli hosté bodovat, opět vyšli naprázdno. Přitom začali perfektně a už v 6. minutě poslal Tauš ideální uličku Galbavému a ten po úniku s přehledem otevřel skóre. Jenže pak se hra vyrovnala a domácím se povedlo stav otočit. Nejprve Kudrna zamezil šanci, jenže na dorážku Chaloupky už neměl. Za chvíli pak neměl naději proti nádherné bombě Štengla z 25 metrů do šibenice.


Druhý poločas začali hosté náporem, ale v 67. min. inkasovali. Čablík odkopem trefil u půlící čáry protihráče, míč se odrazil k útočníkovi, který byl tři metry za Čablíkem. Ten běžel sám na Kudrnu, jenž vyrazil ránu na tyč, jenže z druhé strany dobíhající Voháňka. v pohodě zavěsil na 3:1. Pět minut před koncem vykřesal naději Hořejší, jenž po TK Hrubika hlavou snížil, následný tlak hostů už ale k vyrovnání nevedl.

Branky: 36.Chaloupka, 41. Štengl, 67. Voháňka – 12. a 85. Hořejší.
Slaný: Kudrna – Peška (74. Průcha), Čablík, Krakeš, Hrdlička – Husárek, Tauš, Volf (81. Hrubik), Sedláček (46. Landvojtovič) – Galbavý, Hořejší. ⋌