Kádr Kladna naopak posílili čtyři zajímaví fotbalisté. Největší posilou je asi Radek Hochmeister zliberce, jenž měl do Kladna nakročeno už loni na podzim, dobře se jevil boleslavský Brunclík, minulý týden se zapojil ze Sparty půjčený bek Krob, Jablonský zase na podzim ve Slavii sbíral zkušenosti třeba i vduelech proti Arsenalu. „A nesmíme zapomenout na Karla Kroupu zTeplic. Nepřišel sice úplně zdráv, ale poločas snámi už absolvoval a posilou by být měl," uvedl Jaroslav Šilhavý.

Ten navíc nevyloučil, že by ještě jeden fotbalista ze Sparty přijít mohl. „Mluvil jsem sMíšou bílkem a kádr prý ještě trochu zúží. Takže určitá šance existuje,“ doufá.

Kladno jako jeden zmála týmů nebylo vzimě na soustředění za teplem, a to hlavně kvůli skromným podmínkám, vnichž klub po změnách ve vedení funguje. Šilhavý toho ale nelituje. „Byli jsme vBřízkách, což pro kondici bylo ideální. A herně jsme to zvládli také, několik utkání máme i na přírodním trávníku.“

Co se týče financí, je SK Kladno do konce sezony zajištěn. Od města dostane vtomto roce 12 milionů korun, dalšího velkého mecenáše ale vedení dosud nesehnalo. „Jednáme sněkolika subjekty, více zatím říci nemohu,“ uvedl sportovní ředitel SK Eduard Novák.

Zimní příchody: Holub (Dukla Praha, návr. zhost.), Hochmeister (host. Liberec), Kroupa (host. Teplice), Rada (host. Sparta), Brunclík (host. Ml. Boleslav).

Zimní ztráty: Hoffmann (hledá si angažmá), Williams (konec smlouvy), Jeslínek, Kúdela (oba Sparta), Hlava, Kaciáň (oba Mutěnice), Šelicha (SRN), Šilhan (K. Vary), Dočkal, Gecov (oba Slavia, Liberec).

Předpokládaná sestava pro jaro: Pavlík – Bartoš, Killar, Farbák, Krob - Hochmeister - Cigánek, Szabo, Zoubele, Jablonský – Semerák.