Střední Čechy – Ve druhém dějství ČFL se Středočechům doma dařilo, když všichni dokázali bodovat. Venku se už Kladnu ani Ml. Boleslavi B nedařilo.

21.8.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

FK Kunice – Písek 5:0
Domácí od prvních minut začali aktivně a odměnou jim byl vedoucí gól už v 10. minutě, když Marek přihrávku od Tafaty proměnil v gól.. Hosté hrozili ze standardek, ale znovu do byl Marek, který v 26. minutě zvyšuje na 2:0. Do poločasu se už nic nezměnilo. Ve druhé části se hrálo znovu podle not Kunic. Už v 52. minutě zvýšil Dvořák na 3:0 a o devět minut později střídající Rejhon přidal čtvrtý gól. A když za další dvě minuty přidal Dvořák na 5:0,, byl tu debakl.
Branky: 10. a 26. Marek, 52. a 65. Dvořák, 63. Rejhon. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: Dvořák (K). Diváků: 150. Poločas: 2:0.
FK Kunice: Šilhavý – Veselý, Kopta, Havlíček, Hyský – Kordiak, Engelmann (78. Koubek), Lička (69. Kočí) – Dvořák, Tafat (62. Rejhon), Marek. (vlud)

So Ovčáry – Loko Vltavín 3:0
Porážka v Chrudimi byla zapomenuta, v Ovčárech se slaví první letošní výhra v ČFL. Svěřenci trenéra Janečka rozhodli podzimní domácí premiéru proti Loko Vltavín v rozmezí necelé čtvrthodiny prvního poločasu, kdy se postupně trefili Róth, Mareš a Dittrich. Další góly už v úmorném horku nepadly.
Branky: 15. Róth, 25. Mareš, 28. Dittrich. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: Hašler, Matějček, Róth, Hyka – Franěk, Pečeňa. Poločas: 3:0.
So Ovčáry: Straka – Horák, Chalupa, Studený, Matějček (50. Maršner) – Svoboda, Cigánek (71. Martínek), Mareš, Dittrich – Hašler (74. Hyka), Róth. (lk)

Letohrad – FK Ml. Boleslav 2:0
Domácí díky farmě poprvé využili hráče z Jablonec a na výkonu to bylo znát. Přesto se začalo v režii hostů. Rychlou kombinací obléhali Středočeši Kykalovu branku, ale gól nepřišel. Pak dali domácí vyniknout brankáři Jakubovi a nakonec se radovali ve 32. minutě, kdy v nepřehledné situaci Kuželka přízemní bombou poslal domácí do vedení. Po přestávce se hosté snažili vyrovnat, ale přišla slabá chvilka brankáře Jakubova, který špatně rozehrál, míč zachytil Brendl a bylo 2:0.
Branky: 32. Kuželka, 67. Brendl. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: Nadrchal, Dudka. Diváků 600, Poločas: 1:0.
FK Ml. Boleslav: Jakubov – Johana (46. Kozma), Dimitrovski, Tvaroha, Brožek – Volf, Zahustel, Ščuk (46. Honc), Kostakis (79. Čech) – Dudka, Synek. (vlud)

Karlovy Vary – SK Kladno 2:1
Další kousek v podobě obracení výsledku se Kladnu nepovedl. Neuběhlo ani 25 minut a kladenští prohrávali 0:2, když první branku jim vstřelil jejich odchovanec Šilhan a na druhou nahrál. Kladno sice ještě do přestávky zásluhou Holuba snížilo na 2:1, ale ve druhém poločase, kdy se střídající Rouček dostal do dvou šancí a ještě větší měl Čurda, se stav utkání už nezměnil.
Branky: 16. Šilhan, 24. Němec – 44. Holub. Rozhodčí: Černý. ŽK: Prückner (KV). Poločas: 2:1.
SK Kladno: Tesař – Roubal (63. Skořepa), Procházka, Samek, Hajník – Čížek, Rada, Hofman – Holub (50. T. Rouček) – Švambera. (jin)

FK Králův Dvůr – Domažlice 0:0
V prvním poločase nebyl k vidění pohledný fotbal. Domácím se vůbec nedařilo, hosté sice byli fotbalovější, žádný zázrak to ale také nebyl. Hrálo se především ve středu pole a pohledných kombinací bylo jako šafránu. Když už se náhodou některý z hráčů dostal ke střele, letěl míč hodně mimo tyče. A protože to bylo obdobné i ve druhém poločase, skončila zápas bez branek.
Rozhodčí: Langer. ŽK: Svátek, Petr, Procházka - Bezděk, Matas, Braun, Leitl. Diváků: 400.
FK Králův Dvůr: Kudrna - Kratochvíl, Sabou, Šilhavý, Procházka (75. Novák M.) - Petr, Frydrych (65. Machovec), Pavlík, Květoň (86. Tlustý) - Fulín, Svátek. (vil)

Ostatní výsledky 2. kola: Liberec B – Č. Lípa 4:0 (3:0), Hlavice – Roudnice 3:1 (3:1), Plzeň B – Chrudim 2:2 (0:2), Pardubice – Chomutov 6:3 (5:2).

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 000 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol a učitelé v oblasti předškolní výchovy Učitel/ka ZŠ. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle §7 zákona č. 563/2004 Sb. ve znění novějších předpisů, nebo zahájené studium k dosažení potřebné kvalifikace. Uvítáme alespoň částečnou znalost Aj., Příjemné rodinné prostředí pavilonové školy, příspěvek na školní stravování., , Telefonický kontakt možný od 8:00 do 16:00 hod.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola kladno, jiráskova 457, Jiráskova, č.p. 457, 273 09 Kladno 7. Informace: Petr Novák, +420 777 574 085,+420 312 273 342.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 14 000 Kč

Řidiči tahačů Řidiči sk. C + E. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, ŘP sk. C + E, karta řidiče, profesní průkaz., Pracovní náplň:, cesty po Evropě v délce cca 3 týdny, potom cca 4 dny volno., Nabízíme:, slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety. Pracoviště: Stl express s.r.o., V Bažantnici, č.p. 2636, 272 01 Kladno 1. Informace: Mykola Kuzmyk, +420 774 499 890.

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 120 Kč

Úředníci ve skladech Přejímač materiálu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 125 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - vzdělání: min. výuční list; SŠ, - pečlivost, - zkušenosti v oblasti hutní/šrotařské výhodou, ale nikoli podmínkou, - znalost obsluhy VZV výhodou, - osobní přístup, loajalita, zodpovědnost, - flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, - bezúhonnost, , náplň:, - přejímka materiálu od zákazníků, - posouzení, třídění a zadruhování materiálu. Pracoviště: Kovošrot group cz s.r.o., provozovna kladno - dubí, U Borovin, č.p. 1003, 272 03 Kladno 3. Informace: Hana Novotná, +420 606 790 093.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 180 Kč

Odborní účetní všeobecní Finanční účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 180 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: , - práci na HPP, DPP, - pružnou pracovní dobu , - přátelské zázemí v naší kanceláři ve Stochově , , Požadujeme: , - min. SŠ vzdělání s maturitou , - min. 3 roky praxe na obdobné pozici , - dobrou znalost účetní a daňové problematiky a související účetní legislativy , - znalost zákona o DPH a aplikovaných předpisů , - znalost práce v účetních programech ÚČTO, POHODA , - znalost práce s MS Office , - ochotu a chuť k dalšímu vzdělávání, - samostatnost a zodpovědnost, - flexibilita a odolnost vůči stresu, - smysl pro pečlivost a přesnost, , V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: libuse.choloniewska@gmail.com nebo volejte na tel. číslo 605 950 164. Pracoviště: Libuše choloniewská s.r.o., kancelář, Mírové náměstí, č.p. 261, 273 03 Stochov. Informace: Libuše Choloniewská, +420 605 950 164.

Spalničky. Ilustrační foto.
5

Spalničkami nově onemocněli tři dospělí a dítě

Nejistou vodu z kohoutku je lepší převařit

Fotbalové hvězdy míří do Příbrami

Příbram – Dlouhé čekání je u konce a zraky všech fotbalových fanoušků nyní směřují do Příbrami, kde už v neděli vypukne dlouho očekávaná exhibice odchovanců 1. FK Příbram. Akce, jejímž účelem je pobavit, ale především pomoci, se zúčastní řada fotbalových hvězd, nejen z Příbrami, ale z celé České republiky.

Studenti kladenské biomedicíny získali k výuce plastinovaná lidská těla

Kladno - Fakulta biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze otevřela v pátek slavnostně v budově kladenské fakulty novou Laboratoř anatomických modelů, která je v rámci České republiky ojedinělým vysokoškolským pracovištěm.

Deště způsobily problémy, v Zaječově až dramatické, nyní se situace zklidnila

/FOTOGALERIE/ Ve čtvrtek odpoledne a v noci na 25. května vytrvalé deště způsobily problémy v mnoha obcích. Prakticky všude hasiči řešili zatopené sklepy, potoky vylévající se z břehů a přetékající rybníky. Pršet stále nepřestává a vyschlá půda není schopná tak vysoké srážky absorbovat, tak rychle zase odtékají a způsobují lokální povodně. V pátek se již situace zklidnila a hladiny pomalu klesají, stav hladin je však nadále bedlivě monitorovaný.

Do lesa jen na procházku, na košíky to zatím není

Střední Čechy – Vydat se do lesa na procházku, při níž třeba něco najedete, je možné, radí milovníkům hub Vladimír Štibinger z houbařského sdružení v Čelákovicích na Praze-východ. „Aby to ale bylo na košík, to určitě ne,“ řekl ve čtvrtek Deníku. S tím, že bohužel bylo hodně sucho, což poznamenalo vývoj podhoubí – a i když nyní někde sprchlo, na zlepšení to nestačí. Předpovědi meteorologů navíc houbařům nepřejí. Místo vydatnějších dešťů trvajících přinejmenším několik dnů se očekávají tropická vedra.