Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové výsledky z víkendu 19. a 20. listopadu

Střední Čechy – Kromě České fotbalové ligy, kterou čeká příští víkend poslední kolo podzimní části, mají ostatní soutěže podzimní fotbalovou sezonu za sebou.

20.11.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Pancer

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
15. kolo:
Ovčáry – Česká Lípa 2:1 (1:1), Kunice – Chrudim 0:0, Králův Dvůr – Roudnice n. L. 1:0 (1:0), Mladá Boleslav B – Loko Vltavín 2:2 (0:2), Pardubice – SK Kladno 5:2 (1:1), Chomutov - Letohrad 2:1 (1:1), Plzeň B – Liberec B 6:1 (2:1), Písek – Domažlice 1:1 (0:1), K. Vary – Hlavice 1:1 (0:1).
1. Chrudim 16 13 3 0 29:9 42
2. Pardubice 16 9 3 4 32:20 30
3. Kunice 16 7 7 2 27:12 28
4. Ovčáry 16 8 2 6 32:24 26
5. Vltavín 16 7 4 5 24:23 25
6. K. Vary 16 7 4 5 19:22 25
7. Domažlice 16 7 3 6 39:27 24
8. M. Boleslav B 16 7 3 6 32:22 24
9. Roudnice 16 6 3 7 31:28 21
10. Hlavice 16 6 3 7 22:23 21
11. Plzeň B 16 6 3 7 30:32 21
12. Liberec B 16 7 0 9 22:29 21
13. Králův Dvůr 16 5 4 7 13:27 19
14. Kladno 16 5 3 8 31:35 18
15. Písek 16 4 4 8 18:27 16
16. Česká Lípa 16 5 1 10 13:24 16
17. Chomutov 16 4 2 10 21:42 14
18. Letohrad 16 2 6 8 18:27 12

DIVIZE
Skupina A
15. kolo:
Hořovicko – Rokycany 2:1 (2:0), H. Měcholupy – Votice 2:3 (0:1), Štěchovice – Strakonice 2:4 (0:2), Tábor – Benešov 0:2 (0:0), Milevsko – Slavia Praha B 1:2 (0:0), Bohemians 05 B – Koloveč 2:0 (0:0), Čížová – Č. Krumlov 3:0 (1:0), Dukla Praha B – Tachov 1:2 (1:1).
1. Benešov 15 12 0 3  29:12  36
2. H. Měcholupy 15 10 3 2  40:17  33
3. Strakonice 15 9 3 3  33:16  30
4. Slavia Praha B 15 8 5 2  40:22  29
5. Votice 15 9 1 5  33:18  28
6. Tábor 15 6 5 4  21:17  23
7. Štěchovice 15 7 2 6  24:21  23
8. Hořovicko 15 6 4 5  18:13  22
9. Dukla Praha 15 6 3 6  25:21  21
10. Čížová 15 5 4 6  19:29  19
11. Milevsko 15 5 2 8  12:19  17
12. Tachov 15 4 3 8  17:28  15
13. Koloveč 15 3 4 8  14:24  13
14. Rokycany 15 3 3 9  17:26  12
15. Bohemians 05 15 2 2 11   9:38   8
16. Č. Krumlov 15 2 2 11  12:42   8
Skupina B
15. kolo:
Litol – Vilémov 2:1 (1:1), Čelákovice – Teplice B 1:1 (0:1), Jirny – Souš 3:2 (2:1), Neratovice – Zápy 0:1 (0:1), Meteor Praha – Žatec 1:0 (0:0), Motorlet – Blšany 2:0 (0:0), Vyšehrad – Č. Dub 4:1 (2:1), Brozany – Př. Kopanina 6:1 (3:0).
1. Jirny 15 13 1 1 50:15  40
2. Zápy 15 11 2 2 36:14  35
3. Motorlet 15 9 2 4 31:25  29
4. Vyšehrad 15 9 1 5 35:22  28
5. Vilémov 15 8 2 5 28:21  26
6. Žatec 15 8 1 6 24:20  25
7. Meteor Praha 15 7 2 6 32:26  23
8. Brozany 15 7 1 7 36:27  22
9. Souš 15 6 4 5 40:32  22
10. Neratovice 15 5 3 7 17:24  18
11. Čelákovice 15 5 3 7 17:25  18
12. Litol 15 5 2 8 19:40  17
13. Př. Kopanina 15 4 2 9 13:30  14
14. Teplice B 15 3 4 8 28:36  13
15. Český Dub 15 2 3 10 19:41   9
16. Blšany 15 0 3 12 14:41   3
Skupina B
15. kolo:
Velim – Nová Paka 2:0 (2:0), Polepy – Pěnčín/Turnov 0:1 (0:1), Trutnov – Kolín 0:2 (0:0), Ústí n. Orl. – Hr. Králové B 1:2 (0:2), Nový Bydžov – Mšeno 1:2 (0:2), Pardubice B – Převýšov 5:3 (4:0), Jablonec B – Dvůr Králové 0:1 (0:0), Admira Praha – Náchod 0:1 (0:1).
1. Převýšov 15 11 0 4 37:17  33
2. Kolín 15 10 2 3 30:12  32
3. Velim 15 9 1 5 29:23  28
4. Dvůr Králové 15 7 4 4 33:17  25
5. Ústí n. Orl. 15 7 3 5 23:22  24
6. Polepy 15 7 2 6 26:29  23
7. Admira Praha 15 7 2 6 20:23  23
8. Hr. Králové B 15 6 4 5 23:21  22
9. Pěnčín/Tur. 15 6 4 5 21:24  22
10. Mšeno 15 6 3 6 24:26  21
11. Náchod 15 4 6 5 16:21  18
12. Nová Paka 15 4 4 7 20:21  16
13. Pardubice 15 5 1 9 26:29  16
14. Jablonec B 15 5 1 9 25:33  16
15. Nový Bydžov 15 3 2 10 13:31  11
16. Trutnov 15 1 5 9 12:29   8

KRAJSKÝ PŘEBOR
15. kolo:
Nymburk – SK Rakovník 3:1 (1:0), Nové Strašecí – Kutná Hora 0:1 (0:1), Dobrovice - Tn. Rakovník 5:1 (3:0), Čáslav B – Beroun 0:1 (0:0), Dobřichovice – Mn. Hradiště 3:3 (1:0), Úvaly – Libiš 1:0 (1:0), Sedlčany – Český Brod 1:3 (1:1), Benátky n. J. – Louňovice 3:3 (2:2).
1. Kutná Hora 15 12 1 2 30:12 37
2. Dobrovice 15 9 3 3 35:12 30
3. Český Brod 15 9 3 3 27:18 30
4. Úvaly 15 9 1 5 24:20 28
5. Libiš 15 8 3 4 26:18 27
6. N. Strašecí 15 8 0 7 29:19 24
7. Beroun 15 7 3 5 21:21 24
8. Louňovice 15 6 4 5 22:21 22
9. Benátky n. J. 15 6 3 6 27:27 21
10. Tn. Rakovník 15 6 1 8 22:24 19
11. Sedlčany 15 5 2 8 23:39 17
12. Nymburk 15 4 2 9 26:37 14
13. Dobřichovice 15 4 2 9 29:41 14
14. Čáslav B 15 4 1 10 19:29 13
15. Mn. Hradiště 15 3 4 8 18:30 13
16. SK Rakovník 15 3 1 11 21:31 10

I. A TŘÍDA
Skupina A
15. kolo:
Hostouň – Petrovice 2:3 (2:0), Velká Dobrá – Hvozdnice 1:3 (0:2), Nový Knín – Dobříš 0:0, Tuchlovice – Hřebeč 4:0 (1:0), Vraný – Slaný 2:1 (1:0), Lhota – Hradištko 1:1 (0:1), Všenory – Sp. Příbram 3:2 (2:1), Nová Ves – Černolice 3:0 (3:0).
1. Nová Ves 15 13 1 1 50:12 40
2. Všenory 15 11 1 3 36:21 34
3. Černolice 15 10 1 4 31:20 31
4. Sp. Příbram 15 9 2 4 36:17 29
5. Lhota 15 8 3 4 34:24 27
6. Vraný 15 8 2 5 43:29 26
7. Hvozdnice 15 6 5 4 34:32 23
8. Hostouň 15 6 2 7 27:35 20
9. Tuchlovice 15 6 1 8 31:27 19
10. Slaný 15 5 2 8 24:25 17
11. Dobříš 15 4 5 6 22:23 17
12. Petrovice 15 4 3 8 24:31 15
13. Velká Dobrá 15 4 1 10 24:41 13
14. Nový Knín 15 2 4 9 22:35 10
15. Hřebeč 15 2 4 9 22:44 10
16. Hradištko 15 3 1 11 16:60 10
Skupina B
15. kolo:
Semice – Radim 1:1 (0:0), Klecany – Velim B 2:0 (1:0), Zeleneč – Červené Pečky 2:1 (2:1), Jílové – Kostelec u Kř. 3:0 (0:0), Poděbrady – Zásmuky 1:0 (0:0), Bakov n. J. – Brandýs/Boleslav 3:1 (1:0) nedohráno, v 75 minutě ukončeno pro inzultaci rozhodčího ze strany hostů, Týnec n. S. – Uhlířské Janovice 0:1 (0:1).
1. Klecany 15 12 1 2 38:14 37
2. Poděbrady 15 10 4 1 31:7 34
3. Zásmuky 15 8 2 5 26:16 26
4. Dlouhá Lhota 15 8 2 5 28:25 26
5. Velim B 15 7 4 4 32:21 25
6. Benešov B 15 7 4 4 27:20 25
7. Semice 15 6 2 7 30:30 20
8. Jílové 15 6 1 8 22:27 19
9. Kostelec u Kř 15 6 1 8 30:37 19
10. Červ. Pečky 15 4 5 6 31:29 17
11. Brandýs/Bol 14 5 2 7 28:28 17
12. Bakov n. J 14 5 2 7 14:17 17
13. Radim 15 4 4 7 27:25 16
14. Týnec n. S 15 5 0 10 25:43 15
15. Zeleneč 15 3 3 9 18:42 12
16. Uhl. Janovice 15 3 3 9 20:46 12
Utkání skupiny B Bakov n. J. – Brandýs /Boleslav nebylo zatím do tabulky započteno.

I. B TŘÍDA
Skupina A
13. kolo:
Lužec – Doksy 2:3 (1:2), Hýskov – Lidice 3:0 (3:0), Tuchoměřice – Mutějovice 6:2 (3:1), Novo Kladno – Jeneč 0:5 (0:3), Lány – Braškov 2:0 (1:0), Branov – Velvary 2:6 (1:3), Stochov - Loděnice 1:5 (0:4).
1. Velvary 13 11 1 1 45:13 34
2. Loděnice 13 9 1 3 41:19 28
3. Hýskov 13 8 1 4 21:20 25
4. Lidice 13 7 2 4 38:28 23
5. Doksy 13 6 5 2 28:20 23
6. Novo Kladno 13 6 2 5 31:32 20
7. Tuchoměřice 13 4 4 5 30:29 16
8. Mutějovice 13 5 0 8 32:36 15
9. Lány 13 4 3 6 22:31 15
10. Lužec 13 4 2 7 29:31 14
11. Jeneč 13 4 2 7 26:31 14
12. Braškov 13 4 1 8 20:33 13
13. Stochov 13 3 1 9 19:37 10
14. Branov 13 3 1 9 25:47 10
Skupina B
13. kolo:
Pěčice – Rejšice 0:1 (0:0), FC Mělník – Bělá p. B. 0:0, Záryby – Kosmonosy 3:1 (0:1), Dol. Bousov – Pš. Mělník 2:0 (0:0), Byšice – Labský Kostelec 1:3 (0:1), Luštěnice – Vysoká 6:1 (3:1), Řepín – Kosořice 3:2 (1:1).
1. Pš. Mělník 13 7 4 2 27:16 25
2. Pěčice 13 8 1 4 27:17 25
3. Rejšice 13 7 2 4 23:13 23
4. Řepín 13 6 5 2 20:16 23
5. Bělá p. B. 13 6 4 3 22:17 22
6. Luštěnice 13 6 3 4 22:13 21
7. FC Mělník 13 5 4 4 23:21 19
8. Vysoká 13 5 3 5 25:31 18
9. L. Kostelec 13 5 2 6 19:21 17
10. Dol. Bousov 13 4 4 5 21:19 16
11. Kosořice 13 4 3 6 19:25 15
12. Kosmonosy 13 4 0 9 19:30 12
13. Záryby 13 3 1 9 17:34 10
14. Byšice 13 2 2 9 16:27 8
Skupina C
13. kolo:
Rožďalovice – Třebovle 2:1 (2:0) Mašinda, Ott – Hromádko, Poříčany – Ostrá 4:1 (2:0) Koula 2, Touš, Hlavatý – Dozorec, Říčany – Sadská 1:0 (0:0) Tipta, Městec Králové – Milovice 1:3 (1:1) Křovina – Galovič 3, Tuchoraz – Sokoleč 2:1 (1:0) Pazderec, Šmejkal – Hruška, Radonice – Lysá n. L. 2:5 (2:2) Hůta 2 – Kříž 3, Jelínek, L. Novák, Brandýs/Boleslav B – Jirny B 2:1 (1:0) Ježek, Zvoníček – Mbah Madon.
1. Říčany 13 11 0 2 44:17 33
2. Lysá n. L. 13 9 1 3 34:21 28
3. Sadská 13 7 5 1 24:8 26
4. Rožďalovice 13 6 4 3 27:15 22
5. Jirny B 13 7 1 5 29:25 22
6. Poříčany 13 6 3 4 30:25 21
7. Sokoleč 13 6 2 5 33:22 20
8. Milovice 13 5 3 5 28:30 18
9. Tuchoraz 13 5 1 7 22:31 16
10. Brandýs/Bol 13 3 4 6 21:31 13
11. Třebovle 13 3 2 8 18:34 11
12. Radonice 13 3 1 9 28:43 10
13. Ostrá 13 2 3 8 20:36 9
14. M. Králové 13 3 0 10 17:37 9
Skupina D
13. kolo:
Chotýšany – Sázava 0:2 (0:0), Zbraslavice – Sedlec/ Prčice 4:2 (3:1), Zdislavice – Teplýšovice 0:3 (0:1), Votice B – Chocerady 0:1 (0:0), Tupadly – Kondrac 4:2 (2:2), Bílé Podolí – Jesenice 3:1 (0:1), Nespeky – Poříčí n. S. 2:1 (2:0).
1. Poříčí n. S. 13 9 1 3 33:13 28
2. Nespeky 13 9 1 3 28:17 28
3. Sázava 13 8 2 3 35:22 26
4. Kondrac 13 8 1 4 39:22 25
5. Teplýšovice 13 7 2 4 24:25 23
6. Votice B 13 6 2 5 32:16 20
7. Sedl./Prčice 13 6 2 5 29:21 20
8. Zbraslavice 13 5 2 6 25:26 17
9. Chotýšany 13 5 1 7 16:21 16
10. Chocerady 13 5 1 7 14:20 16
11. B. Podolí 13 3 4 6 19:26 13
12. Zdislavice 13 4 0 9 15:39 12
13. Tupadly 13 3 1 9 20:38 10
14. Jesenice 13 3 0 10 21:44 9
Skupina E
13. kolo:
Rožmitál – Cerhovice 4:1 (1:0), Vonoklasy – Dublovice B 7:2 (2:2), Podlesí – Lety 4:1 (0:1), Hořovicko B – Tochovice 5:2 (2:1), Nečín – Březnice 0:1 (0:1), Komárov – Hostomice 0:3 (0:1), Jíloviště – Mníšek p. B. 6:0 (5:0).
1. Vonoklasy 13 10 1 2 49:22 31
2. Jíloviště 13 9 3 1 55:21 30
3. Cerhovice 13 8 2 3 46:30 26
4. Březnice 13 8 1 4 24:15 25
5. Podlesí 13 7 3 3 35:28 24
6. Rožmitál 13 6 3 4 40:27 21
7. Lety 13 6 0 7 25:34 18
8. Hostomice 13 5 2 6 24:21 17
9. Hořovicko B 13 4 3 6 32:38 15
10. Nečín 13 4 2 7 15:33 14
11. Mníšek p. B. 13 3 4 6 23:30 13
12. Tochovice 13 4 1 8 26:42 13
13. Komárov 13 2 2 9 20:40 8
14. Dublovice 13 1 1 11 14:47 4

Autor: Vlastimil Dudáček

20.11.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kladno volejbal cz - Jihostroj České Budějovice 3:2, 5. finále Extraliga volejbalu (stav 2:3), Kladno, 23. 4. 2017

Vypukne modrobílé peklo?

Volby ve Velvarech, Luníkově a Slaném
55

Volby do poslanecké sněmovny pokračují i dnes. Rozhodnuto bude odpoledne

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.

Právě jsme se narodili

Kladno, Slaný /ANKETA, FOTOGALERIE/ - V uplynulém 42. týdnu roku 2017 se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

Kladno – Po deseti letech se představí hokejisté Kladna na půdě Vsetína. Souboj šestinásobných mistrů republiky se hraje v sobotu v 17:30 a zatímco Kladenský deník vysílá do boje tradičně i svého redaktora, aby pro čtenáře zuřivou bitvu v třaskavém prostředí haly na Lapači sledoval a popsal, svá želízka pošlou směr Valašsko také fanoušci, jichž se chystá několik desítek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení