Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hostouň - Fotbalisté Hostouně nenavázali na tři divizní body z Mostu. V souboji s rakovnickým Tatranem sice měl balon častěji u nohy a více zakončovala, gól však dali hosté ze své jediné velké příležitosti.

20.3.2017

Sokol Hostouň - Tatran Rakovník 0:1, Divize B, 19. 3. 2017Foto: Kladenský deník / Bohumil Kučera

Dvacet minut před koncem rozhodl Schwendt, který dostal lobem balon za obranu a z první se pěkně trefil do pravého horního rohu svatyně brankáře Pettika, jenž zaskočil za zraněného Pavlíka.

Také čtěte: Králem sportovců je Filip Křesťan

„Tahle už to nikdy netrefí. Když to zkusí desetkrát, tak to půjde desetkrát pryč," uvedl kapitán poražených Ondřej Burant a litoval, že se jim nepodařilo proměnit některou ze šancí. Třeba tu z první půle, kdy střílel Šilhan na dlouhou nohu nad.

Nepřehlédněte: Hokejový zkrat. Kladno ztratilo náskok a je nad propastí

V druhé měl dobrý trestňák Zeman. V posledních fázích utkání hosté odvraceli balon na brankové čáře. „Byl to remízový zápas," mínil Burant s tím, že nečekanou ztrátu musí napravit teď venku. Mají na to dva pokusy – v Libiši a v Brodu.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.