Oba soupeři začaly plným bodovým ziskem. Cennější je ale výhra Knovíze, která si poradila s Hřebčí. „Jedeme pro tři body. Nic jiného nás nezajímá. Kádr bude vyjma obránce Provinského kompletní. K dispozici budu mít i utočníka Lungera,“ hodil soupeři rukavici knovízský trenér Jaroslav Drbal. Jeho protějšek Pavel Filip slibuje útočný fotbal. „Máme posvícení, bude hodně lidí. Chci, aby to pro ně bylo zajímavé,“ prohlásil. Loni oba zápasy vyhrála Hostouň, která v prvním kole zvítězila na Slavoji.
Nepochybně zajímavé bude také utkání dalších silných týmů – Hřebče a Kročehlav (so). První Doksy se představí na Spartě (so), které v posledních zápasech pokaždé uštědřily debakl. Přitažlivý duel se bude hrát na Slovanu (so), kde se střetnou dva loňští účastníci I. B třídy. Domácí a Slavoj.
Na trávníku Tuchlovic dnes dopoledne přivítají Kamenné Žehrovice tým Nova, který bude usilovat o první bodový zápis. Ten nemá ani nováček z Otvovic, jenž se o něj pokusí v Libušíně (so), který ale má na kontě také nulu. Výhru z Otvovic bude chtít potvrdit další novic – Tuchlovice B, jenž hostí Pchery (ne). Také ty jsou zatím bez bodového zisku.