Původně mužstvo vedl právě Novák, poté ho vyměnil Zbyněk Busta a jeho vystřídalo duo Martin Čurda – Miroslav Chadima. To skončilo po hodně nepovedeném duelu v Králově Dvoře, kde Kladenští prohráli 0:2. Popáté v řadě.

„Sami kluci přišli už minulý týden, že to chce změnu, ale ještě jsme to nechali být. Teď už asi nastal čas, protože hráče vyměnit nemůžeme a zachránit se chceme. Čeká nás velmi důležitý souboj na hřišti posledního Letohradu,“ ozřejmil situaci Eduard Novák.

Koho Kladenští oslovili nebo osloví, to zatím netuší nebo nechce prozradit. „Budeme intenzivně jednat, máme málo času. Dnešní trénink určitě povedu já,“ dodal Novák s tím, že Martin Hřídel to určitě nebude. „Tak o tom jsme neuvažovali vůbec. U Martina Čurdy jsme ukázali, že chceme dát šanci někomu z Kladna a bohužel to nevyšlo. Teď bychom přivedli raději někoho mimokladenského.“

Jedna změna je vůbec první v sezoně. Miroslav Chadima totiž stál na lavičce jak vedle Nováka, tak i vedle Busty a Čurdy.

Martin Čurda s Miroslavem Chadimou vedli mužstvo celkem desetkrát a zatímco na podzim vybojovali ve třech hodně těžkých dulelech slušné čtyři body, na jaře ze sedmi utkání pouze body tři.

Více čtěte v pátečním Kladenském deníku (20.4.)