Slavoj v kladenském derby přehrál Kročehlavy poměrně vysoko 4:1. Hosté přišli brzy o zraněného Sobotku a v poločase hodně prostřídali. Neuhlídali hbitého Roučka, který jim dal dvě branky, jednu přidal J. Procházka a z penalty se prosadil Zieber.

Smečno si pozvalo tým z Rakovnicka. Nedávného účastníka I. B třídy Hředle porazilo 5:2 (2:1). "Byli jsme překvapení, s jak nabušenými mladíky přijeli," řekl kouč vítězů Jiří Vápeník a uznal, že první čtvrthodinu tahali za kratší konec. Posléze ale hru vyrovnali a nakonec mohli zvítězit ještě výraznějším rozdílem. Smečenské góly vstřelili V. Bažo (2), Mucha (2) a Vápeník mladší. Minulý víkend deklasovali Smečenští v derby Svinařov 15:0. Poraženým však nepřijela ani jedna ze čtyř avizovaných posil.

Hrálo se také v neděli v Srbech, kde Tuchlovice přivítaly Libušín. Domácí měli vybírat do klobouku, dorazila totiž snad stovka diváků. Minimálně půlka z Libušína a Baník jim udělal radost výkonem i výsledkem, vyhrál totiž nad mírně favorizovanými domácími 2:1. Góly dali Müller z penalty za faul na Čurdu a v úvodu druhé části dorazil Abrhamovu ránu Kaválek. Za domácí mířil přesně jen bomber Š. Procházka z trestňáku. Libušín dal i třetí gól, u tyčky trůnící kanonýr Abrham ale podle asistenta V. Sandeva seděl v ofsajdu. Celkově byla lepší první půle, po prostřídání už to byla chvílemi bída.

Za hranicemi okresuo se představila Hřebeč, na hřilštil divizního Českého lva-Unionu Beroun remizovala 3:3. A to není vůbec špatný výsledek. Hosté neuhlídali výborného střelce Lhotku, který jim dal tři góly, ale sami se také trefovali. Úspěšní byli při zakončení Macháč, Faktor a M. Stříbrský.