Na utkání se k Berounce opět nedostavil střední záložník Bránova Erben, jenž už nepřijel minulé kolo. Navíc úplně bez omluvy, přitom na Novu byl velmi platným hráčem a mužstvo od něj čekalo pomocnou ruku i tentokrát. Bohužel.

Přes tenhle fakt a i to, že hosté byli celý zápas fotbalovější, dokázali domácí použít své srdíčko, zabojovat a vydřít tři body. První dvě šance Doks šly mimo branku. Ale na druhé straně měl skoro stejnou příležitost Svoboda, ale ani nadvakrát brankáře nepřekonal.

Pěknou kombinační akci hostí zlikvidoval Zavadil a na chvíli na to si gólman Kieryk věděl moc dobře rady se střelou Kocha. Brankář vynikl i při akci Tvrze, jenž poslal kolmici na Černého.

Až 28. minuta vše prolomila. Koch napřáhl ze třiceti metrů a nedal „Čendovi" (jak Kierykovi všichni říkají) šanci – 1:0.

Do druhého poločasu nenastoupil z osobních důvodů  Černý a taktika se musela trochu pozměnit. Domácí ji dokázali plnit ještě dvacet minut po zahájení druhého dějství opravdu perfektně, ale pak Podzemský neodhadl úplně dobře míč a hostující hráč jej převzal za jeho zády a šel sám na Zavadila – 1:1.

Před tímto gólem mohl do vedení s náskokem dvou gólu poslat domácí Šindelář, ale Kieryk byl proti.

Oba týmy poté chtěly zvítězit a největší šanci Doksy prováhaly po rohovém kopu, kdy domácí nechali na malém vápně úplně volného hráče, ten ale  mířil hlavičkou vedle.

V 87. minutě napravil své drobné zaváhání Pozdemský. Po faulu na Skleničku si postavil míč k trestnému kopu a krásným gólem stanovil výsledek 2:1. Ten už do konce zápasu zůstal stejný.

„Dnes musíme s Jirkou našim hráčům poděkovat. Uznáme a víme, že soupeř byl fotbalovější, ale my jsme dokázali bojovat, hrát s nasazením a hlavně bylo v zápase znát srdíčko všech. S výkonem i vítězstvím jsme spokojeni," netajil svoji radost trenér Bedřich Koch.

Branov – Doksy 2:1 (1:0).