Třetím byl sudí Jiří Adam, který nebral ohled na sousedské vztahy, a prvně jmenovanému za stavu 1:1 oprávněně udělil červenou kartu!

Po vyloučení Čížek nezamířil do kabiny, jak bývá zvykem. Bylo to kvůli sázce. „Seděl jsem na tribuně. Naštěstí se trenérům povedlo střídání, protože Glasnovič rozhodl," těšilo Čížka. Mimochodem Glasnovič odešel do Příbrami ze Zápů těsně před jejich nedávným utkáním s Kladnem.

Po zápase u Litavky se začala naplňovat sázka. Nejprve Skořepa  domácího záložníka odnesl nějakých 60-70 metrů ze hřiště do kabiny, pak mu vyčistil obuv a pogratuloval k výhře.

„Ještě jsem se snažil kopačky co nejvíc ušpinit," smál ze příbramský záložník.

Jeho parťák však s nimi moc práce neměl. „Naštěstí bylo celkem sucho," poznamenal poražený a jeho první reakcí na otázku, zda se příště vsadí, řekl,  že ne. Bleskově ale svůj názor opravil. Tak bude mít možnost, že příště vyhraje on.

A jak vzali boleslavští trenéři, že jejich svěřenec má po prohraném utkání náladu se bavit? „Brali to v pohodě, pochopili, že jde o sázku," přiblížil Skořepa a litoval, že se v utkání nedostal do šance. Sázku tak nemohl zvrátit ve svůj prospěch.