„Málo se trénovalo, měli jsme dost zraněných a navíc mladí kluci k fotbalu nemají takový vztah jako my starší. Na tréninku jsme byli i čtyři,“ hledal Vondrák příčiny špatných výkonů. Přesto nehází flintu do žita. „Proti Doksům to nevypadalo špatně, pořád nám ale z optimální sestavy někdo chybí. Teď to byli Fišer a Čurilla. Na Novu by oba měli být,“ uvedl borec, jenž je ve Pcherách na hostování, které míní protáhnout do konce sezony. Pomoci k lepším výkonům by prý mohl i pohovor, který s mužstvem vedl trenér Václav Feřtek.
Vondrák má ve svých 42 letech za sebou zajímavou kariéru. Čtyři roky střílel góly v ČFL (Lokomotiva, Dukla), další v divizních sezonách (Kročehlavy, Smíchov). V obou soutěžích dal do kupy přes 120 branek. „Celkem jich mám určitě přes pět set, zkusím dohnat Romaria,“ se smíchem připomněl 1000 branek o rok mladšího brazilského mága a dodal, že fotbal míní hrát minimálně do padesáti, i když za staré pány se prý dá kopat i do sedmdesátky. Tudíž má času dost. Další trefy by mohl přidat v posledním kole první poloviny přeboru v neděli dopoledne na Novu. „Chtělo by to alespoň bod, bude to ale těžké, protože soupeř má mladý a běhavý tým.“
V dalších zápasech přivítá první Hostouň kladenský Slovan (6.), druhé Kročehlavy jedou na plac nováčka – Tuchlovic B (9.), třetí Doksy hostí Žehrovice (7.), čtvrtá Sparta Kladno nováčka z Otvovic (8.), pátá Knovíz jede do Libušína (11.) a desátá Hřebeč hostí Slavoj (14.).

Celý článek najdete v pátečním KD.