Hvozdnice – Velká Dobrá 4:3 (0:1)

Dlouho to vypadalo lépe pro hosty. Duda zužitkoval centr Machka a pět minut po pauze se nádherně trefil Bílek, když přeloboval brankáře z půlky! Jenže domácí postavil na nohy rychlý kontaktvní gól, začali dřít a po hrubkách obrany hostů otočili až na 4:2. Neuberger sice snížil, ale na vyrovnání bylo pozdě. „Hezky jsme kombinovali, hráli fakt dobře, ale příliš jsme se nechali ukolébat,“ hlesl asistent kouče Velké Dobré Radek Duda.

Branky: 59. a 80. Obrmajer, 68. Mráz, 76. Zavadil – 20. Duda, 55. Bílek, 84. Neuberger.
Čechie: Kieryk – Výborný, Liška, Zeman, Dušek – Bílek, Duda, Tichý, Machek (85. Střihavka) – Misura, Neuberger.

Tuchlovice – Jílové 2:0 (0:0)

K sestupu odsouzení hosté domácím do ple pěkně zavařovali.Zemana bude asi dlouho mrzet, že ani nadvakrát nepřekonal brankáře Beránka, který svůj tým famózně zachránil i při šanci Topola. Pak už ale hrály Tuchlovice, zejména po obrátce. Nastartoval je centr Dutkoviče a krásná hlavička Holana. Další gól obstaral Hejduk. Vyslal na soupeřova gólmana tři bomby a ta prostřední skončila v síti. „Teď mě dvojnásob mrzí, že jsme prohráli s Velvary a Hořínem,“ nechal se slyšet kouč domácích Karel Přenosil.

Branky: 59. Holan, 72. Hejduk.
Tuchlovice: Beránek – Vondra, Jícha, Najer, Střela – Kedroň (75. Kubec), Hejduk, Fitko, Holan (77. Hlavnička) – Peroutka, Vaigl (32. Dutkovič).

Hradištko – Vraný 3:0 (2:0)

Hosté odehráli odevzdané utkání, domácím stačilo k bodům málo. Už v 18. minutě vedli 2:0. „Byla to katastrofa,“ řekl kouč Vraného Josef Jenč.

Branky: 9.a 18.Kuneš, 76. Podolák.
Vraný: Jochman – Kincl, Cimrman (46. Špeta), Švácha, Janda – Sedláček, David, Maliňák, Suchý – Pazdera, Urban.