Zápas se povedl střelci Houhovi, který otevřel i uzavřel účet, pokaždé přesnou střelou z hranice velkého čtverce. Na 2:0 zvyšoval J. Říčka po brejku ranou do šibenice, na 3:0 Křenek po samostatném úniku. Nejzkušenější z hostů Vrábík poté z pokutového kopu snížil na 3:1 a poslední slovo patřilo Houhovi.Libušínu scházeli Caizl, Čurda, Výborný a Frič, do zápasu pak Baník stále ještě nepustil už zdravého Fujdiara. Přece jen byl zraněný příliš dlouho.

Hrálo také béčko Hostouně na hřišti spřátelené sousední Dobrovíze. A přestože tam v půli vedlo 3:1, nakonec domácí vedení poprvé Josefem Kučerou otočili na 4:3. Hostouň střelecky držel zkušený Miroslav Slanina, jenž odchází na Domažlicko. Vstřelil dvě branky, jednu přidal Linc. Za Dobrovíz se trefili M. Vosáhlo, ex-hostouňský Bouška, hlavní opora klubu Racocha a Dolejš.

"Mírovi Slaninovi děkujeme za léta spojená se Sokolem a přejeme mu do dalších let hodně zdraví a životního elánu," poděkoval Slaninovi trenér Miroslav Supáček, jenž ho vedl poslední roky v béčku. Víc toho ale kanonýr odehrál za A tým. 

Sám hráč pak napsal, že oblékat dres Hostouně byla pocta a obléci dres Hostouně je výzva. Odchází totiž do Hostouně na Domažlicku! 

Duel byl zajímavý i pro zmíněného Josefa Kučeru. Bývalý hráč Hostouně a později kouč Unhoště a také mládeže na SK Kladno, se domluvil s Dobrovízí teprve nedávno a při kvalitě zdejšího kádru se pokusí mužstvo vytáhnout z okresního přeboru, který jeho kádr kvalitativně převyšuje. Dobrovíz to předvedla i v připravě s Hostouní.