Kladno sešívané provětralo

Praha, Kladno - Předposlední příprava před začátkem Gambrinus ligy fotbalistům SK Kladno vyšla herně, ale ne výsledkově. Favorizované Slavii, pro níž byl duel na strahovském umělém trávníku generálkou na Pohár UEFA sTottenhamem, podlehli 2:3, byť dvakrát vedli. Na Strahově se trefovali pouze útočníci.

7.2.2008

Pavel Bartoš bojuje se slávistou Michaelem Tavaresem. Foto: Martin Salajka

Slavia Praha – SK Kladno 3:2 (1:1)

Stejně jako vletní přípravě Kladno sešívané pořádně provětralo, ale tentokrát neuspělo. Od začátku se jeho hráči dostali pod tlak, působili zakřiknutě, ale šance soupeře přežili a sami nečekaně uspěli jako první. Ve 38. minutě se kdlouhému míči za obranu dostal Semerák a šikovně přehodil vybíhajícího brankáře Vaniaka. Vedení však hostům vydrželo pouhé tři minuty, když poprvé a ne naposledy zafungovala spolupráce střílejícího Jarolíma a dorážejícího Střihavky. Po obrátce už Kladno odehrálo mnohem lepší poločas, paradoxně ho ale prohrálo a tím i celé utkání. Ještě jednou vedlo, když si na kolmou přihrávku naběhl střídající Kousal a podél Vaniaka trefil přesně. Jenže Střihavkovi opět stačily pouhé tři minuty, aby manko vymazal. Tentokrát hlavou a po další akci Jarolíma.
Rozhodnutí obstarala slávistická akvizice zMostu – Makedonec Toleski v76. minutě. Po dlouhém pasu šel na Kostolanského sám zúhlu a zakončil parádně – 3:2.
„Myslím, že ostudu jsme tady neudělali a byli Slavii dobrým sparingpartnerem před pohárem, vněmž jí přeji úspěch. Vprvní půli jsme se dostávali moc pod tlak a chybovali, po obrátce jsme se ale zvedli a odehráli kvalitní zápas. Možná by mu více slušela remíza,“ trochu litoval kouč Kladna Jaroslav Šilhavý, který se ktýmu připojil těsně před začátkem po návratu české reprezentace zKypru.

Branky: 41., 55. Střihavka, 76. Toleski – 37. Semerák, 52. Kousal.
Kladno: Kostolanský – Bartoš, Killar (68. Černý), Hochmeister, Krob – Vršajevič (46. Beneš), Brunclík (68. Rada), Zoubele (77. Holub), Szabo, Jablonský (77. Čáp) – Semerák (46. Kousal).

7.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Volební místnost v Hlízově.
77

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Kladno volejbal cz - Jihostroj České Budějovice 3:2, 5. finále Extraliga volejbalu (stav 2:3), Kladno, 23. 4. 2017

Vypukne modrobílé peklo?

Je dobojováno. Volební komise nyní sčítají hlasy

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.