K primátu, na který čekal šest let, přidal dalších 90 minut bez inkasované branky – už jich je 560!

„Přes zimu jsme hodně zapracovali na obraně a přináší to výsledky,“ uvedl s tím, že na dálku vedl souboj s brankářem Slavoje, kamarádem Petrem Krumpohlzem, jenž v neděli skončil na 494 minutách.

Jak přiznal, dělá mu urostlá postava v životě velké problémy, avšak v partnerském vztahu je výhodou. „Přítelkyně má drobnější postavu a cítí mě mě jako oporu. Hlavně ale že má ráda fotbal,“ prohlásil 25letý borec, jenž už byl v naší soutěži celkově desátý, teď se vyhřívá dokonce na špici. „Deváté kolo ale bude hodně těžké. Myslím, že mnohé napoví.“

Jak přiznal, nedělá mu potíže sázet III. třídy, okres a I. B třídu, v těch si je jistý v kramflecích, v těch nejnižších ale dost plave. „Nejvíc mě drtí ženy. Kolikrát nechápu, jak tolik bodů mohly nahrát. Teď jsem to zkusil po jejich. Natipoval jsem to od boku bez přemýšlení, a vyšlo, to,“ prozradil vítěz, jenž si rád zahraje hokej a tenis.

Se svou postavou je na kurtu těžkým soupeřem. Kamarádi se prý nejvíc bojí jeho podání. Aby také ne, když se do něj opře taková váha!

V minusu skončila skoro polovina pole

Osmé kolo ovládl Jiří Kukelka z Hostouně, jenž jako jediný udělal pouze dvě chyby. Za ním se seřadila jedenáctka borců s 11 body. Uplynulé dějství bylo pohromou pro 154 účastníků, kteří skončili v minusu. Dva dokonce netrefili ani jedno utkání!

V soutěži družstev zvýšila KOBA náskok na dvanáct bodů. Nejlepšími v kole ale byly suverénně FC Sýkořice a SK Šekul se 44 body.

Vítěz kola se zároveň probojoval do čela průběžného pořadí jednotlivců, kde vystřídal Ivanu Haušildovou (omlouváme se chybné jméno v titulku minulý týden). Na druhé místo mezi zmíněné hráče se protáhl Rudolf Bašista.

Do 8. kola se zapojilo 349 hráčů, 31 jich vynechalo. Osm bodů nahrálo 26 borců, pět získalo 63 lidí a dva 90. Minus jeden bod se objevil u 154. Internetem si vsadilo 186 lidí.