Na listině přihlášených nechybí obhájce loňského prvenství Soptík Boys reprezentovaný hlavně mladíky z SK Kladno. Je tu rovněž vítěz z před dvou let Best s s futsalovými reprezentanty Davidem Müllerem a Davidem Fričem. Best loni ale v nejpřekvapivějším ročníku vyhořel a nepostoupil mezi šest nejlepších týmů – spokojit se musel s triumfem v malém finále. Ani jednu výhru loni nedobyl jindy skvělý tým pořadatele Josefa Fujdiara – Šindy Boys. Letos tak bude mít velkou chuť na reparát.

Přihlášku poslal také Hotel Kladno, v jehož řadách se loni předvedl třeba Pavel Drsek (tehdy ještě nebylo o jeho příchodu do Kladna zdaleka rozhodnuto) či ligoví bratři Jan a Tomáš Procházkové nebo trenér SK Kladno Stanislav Hejkal. Kdysi slavná Lacinovka zase spoléhá hlavně na borce Lidic. Pole doplňují na deset další zajímavé celky – Knema, loňský finalista Ebárna Boys, VK Team, Osolený Kladno a Oranjes.

V hale centrum se každopádně bude nač dívat, vše vypukne v 8 hodin ráno. Finále by mělo končit kolem 16. hodiny. „všichni zváni na pohodovou, ale i bojovnou podívanou,“ hlásí Josef Fujdiar.