V kom vidět největší favority? Na to lze těžko odpovědět, poněvadž týmy mohou do poslední chvíle posilovat a je možné, že někdo vytáhne z rukávu nejeden trumf.

Aspirantů na první místo bude hodně. Vysoké ambice bude mít určitě trošku nečekaný loňský vítěz, Ebárna Boys, tým organizátora klání, v jehož řadách by měli býti futsalový ligista Kladna - gólman Čížek či přítočenští borci Zieber aŠiler.

Hodně silný bude Hotel Kladno smostecko-žižkovskými bratry Procházky v poli čibrankářem SK Kladno Tesařem.

Nejnižší kurz na vítěze by sázkové kanceláře nejspíš vydaly na silný futsalový výběr Bestu, s reprezentantem Fričem v čele a ligisty Müllerem, Čurdou a Švamberou (SAT-AN Kladno).

O nejvyššímety bude usilovat také VK Team. Jeho sestava bude také zajímavá.Veselý (Kunice, SAT-AN Kladno) s Kropíkem(Žižkov) před týdnem vyhráli Satanův pohár pro Dr. Klauna ana pondělí se ještě posílilibrankářem Vlašimi Tomou či opavským Křečkem.

Hodně silní budou i bratři Jungrové a Šindy Team.

Zamíchat pořadím budou chtít i jiné celky. Překvapit zkusí třeba Kladno 88 složený z hráčů nižších soutěží (Půček, Balog, Vašák, kopaninský Santler, Pelc, Kureš, Leisch, Mrnka, Trousil).

Do bojů o přední příčky může při troše štěstí a formy promluvit i tým Knema Kladno, za nějž nastoupí např. ligový futsalité Fujdiar ml. (SAT-AN Kladno), Zapletal (Bohemians 1905) či Holeček (Slavia). Do brány se postaví Kučera (Slavia Praha) V sestavě Knemy budeme moci vidět ale i spousty dalších hvězd!

Pokud znáte ještě další jména či sestavy týmů, můžete je pro lepší informaci a lákavější pozvánkudodat do připojené diskuse a my je v textu doplníme. Jen doufáme, že se nezvrhne v urážky a napadání.

Také tentokrát se bude hrát podlezaběhnutého systému, a to ve čtyřech skupinách po třech týmech. Dva nejlepší z A a C, respektive B a D vytvoří čtvrtfinálové skupiny s tím, že výsledek ze základní se započítává. První dva si pak křížem zahrají o finále, zatímco horší o páté až osmé místo. Poslední ze základních skupin budou bojovat o devátou až dvanáctou pozici.

A: Hotel Kladno, Los Kujonos, Knema. B: Buldoci, Best, Tuchlovice. C: Ebárna Boys, Bratři Jungrové, Kladno 1988. D: VK Team, Zahrajemeuvidíme, Šindy Team.