Její kouč, Kladeňák David Frič pochopitelně chce tři body. „Jsou pro nás velmi důležité vzhledem k závěrečnému umístění a nasazení do bojů o play off. Uvědomujeme si, že Kladno nemá co ztratit, a proto se na to musíme stoprocentně připravit a zápas nepodcenit," uvedl a přiznal, že má jisté potíž se složením sestavy.

„Uvidíme, v jaké nastoupíme, protože většina hráčů odjíždí na Final Four v sálovce, kde budou o víkendu hrát tři zápasy, budeme to muset zohlednit," přiblížil.

Největší motivací Kladeňáků je dohrát ligu se ctí. „Snad navážeme na výkon proti Tangu. Zápas proti Spartě bude pro nás mladé další zkušenou, já osobně se na utkání těším. Nezbývá nám, než si to užít a poučit se z chyb," řekl Patrik Mažári, se šesti góly nejlepší střelec Kladeňáků. Stejný počet branek má na kontě i dvojice Josef Fujdiar a Ervin Kuč.

Kanonýrem pražského celku je Zdeněk Sláma, který se trefil do černého sedmnáctkrát.

Petr Hlaváč slaví padesátku!

V pondělí oslaví padesáté narozeniny dlouholetý trenér futsalistů Kladna Petr Hlaváč, který během kariéry dovedl tým k historickému úspěchu v podobě bronzových medailí. Nejvyšší soutěž také hrál. Na zeleném trávníku během svého života nastupoval za kladenské kluby, Lokomotivu, SK, Kročehlavy a Novo.

S přáním pevného zdraví a neutuchající vitality se ke gratulantům připojuje i sportovní redakce Kladenského deníku.