Borci Družce sice vyprovodili i dalšího soupeře, tentokrát Hrdlív, debaklem 9:3, na kterém se podílel nejzdatněji hattrickem kousavý Böhm, avšak zabrala také druhá Sparta a stále má teoretickou naději na dostižení lídra.

Sparťané sehráli o poznání těžší duel, v němž hájili druhou pozici proti dotírajícímu Slanému. V naprosto vyrovnaném duelu měli více štěstíčka a hlavně Josefa Fujdiara, jehož gól na 2:1 se ukázal rozhodující.

Slušně hrané utkání vyrovnaných družstev se hrálo na Kablo, kam si dojel pro zasloužený bod Slovan. Oba celkya neproměnily několik vyložených šancí, když vynikli oba brankáři – v dresu Kabla Patka a ve Slovanu Tauš.

V Libušíně domácí začínali v přesile jednoho muže, posledních Dřetovických však brzo bylo jedenáct a naopak domácí dohrávali od 30 minuty v deseti. To už ale měli náskok a postupně ho zvýšili až na 5:1. Drží tak odstup před Rozdělovem, který si pro třetí vítězství v sezoně dojel do Srbče. Dobře bránil a jediná trefa Hasana mu stačila.

O překvapivém triumfu Stochova v Tuchlovicích v předehrávce jsme informovali už před týdnem.


Výsledky: Tuchlovice – Stochov 3:4 (2:1, Kopačínský, Hahn, Vyskočil – Best, Krejčí, Plicka, Rajgl), Sparta – Slaný 2:1 (1:1, Stehlík, Fujdiar Jos. - Hadrika), Kablo – Slovan Kladno 1:1 (1:1, Nový - Suchopár T.), Družec – Hrdlív 9:3 (3:1, Böhm 3, Liška 2, Šíma D. 2, Jupa, Reichl - Hádl, Mudra), Srbeč – Rozdělov 0:1 (0:0, Hasan), Libušín – Dřetovice 5:1 (3:0, Drahoš 2, Portužák 2, Eichler - Procházka).

Tabulka v pátečním Kladenském deníku.

Milan DRAHOŠ, Rudolf MUZIKA