Zkázu domácích, kteří novou sezonu odstartovali špatně, načal už ve 4. minutě Brož po největší tuchlovické zbrani – dlouhém autu. Brož žádným kanonýrem není, spíš pracantem zadních šiků, ale jeho rána zvedla stavidla borců, kteří se v Tuchlovicích o góly mají starat.

Do úžasné pohody se dostal útočník Hadrika a v rozmezí 8. a 30. minuty stihl čistý hattrick. Opět to bylo dvakrát po standardce, které mají Tuchlovice vypilované výborně. „To ano, ale dáváme už i góly ze hry, pomalu se to překlápí," těší asistenta kouče Miroslava Supáčka.

Do poločasu ještě pláchl domácí obraně Kudela, byl faulován a Fitko z penalty snížil.

Přes varování však hosté vstoupili do druhého poločasu malinko laxně a inkasovali. Uklidnil je Jalaghonia, ale pak domácí hvězda Rodek z trestňáku nádherně zakroutila míč za záda Zelenky – 2:6.

Byla to labutí píseň domácích, kteří ještě třikrát inkasovali, dvakrát se prosadil i hlavní šutér Kudela. Ten zatím v

Tuchlovicích září, ani jednou neodcházel bez vstřeleného gólu.

„Zastihli jsme domácí v těžké nepohodě. Rodka dobře pohlídali Jalaghonia s Hafenrichterem, brzy jsme dali góly a pak už jsme si víceméně dělali, co jsme chtěli," hlásil spokojený Miroslav Supáček.