„Daří se nám zapracovávat mladé hráče. Vyplatilo se nám to i v sobotu proti Králováku, kdy zaskočili Cafourek a Zahálka, tedy kluci, kteří jsou náhradníky. Díky tomu, že hrají tyto úterní zápasy, byli v pohodě," pochvaloval si nastolený systém trenér Daniel Drahokoupil

V kopaninské sestavě první půle byli dva odchovanci Nova a šest hráčů, kteří prošli dorostem SK. Ve druhé půli nastoupil také už legendární střelec Bohouš Strnadel, jenž začátek nestihl.

„Moc jsem si přál zahrát proti Kladnu a chtěl jsem dát gól, což se mi podařilo, i když jsem předtím jednu tutovou šanci zahodil. Byl to pěkný zápas a já jsem spokojený, i když výsledek byl nakonec špatný," uvedl poslední jmenovaný.

Také ostatní branky poražených dali Kladeňáci – krásným angličanem Jaroš (TK) a Santler.

Domácí bleskově vedli dvěma zásahy Tótha, jednou se prosadil Zahálka a vítěznou trefu zařídil Růžička. V barvách vítězů se obzvlášť líbili Macijevič a stoper Štoncner.

První by měl být v pátek administrativně dořešený, druhý si o víkendu proti Kopanině zahrál mistrák za Štěchovice.

Obě utkání vyhrál. „Dnes se mi to herně povedlo lépe než za Štěchovice, to jsem byl nesvůj. Doufám, když se tam rozehraji, dostanu v Kladně šanci," přál si 19letý Jan Štoncner.

Za Kladno nastoupili i hráči, kteří hostují ve Lhotě – Franek a Holeček.

SK Kladno – Přední Kopanina 4:3 (2:1)

Branky: 5., 7. Tóth, 60. Zahálka, 81. Růžička  –  14. Jaroš, 52. Santler, 79. Strnadel.

Kladno: Sedlák – Zahálka, Štoncner, Hanzlík, Holeček  – Bořík, Růžička,  Franek, Tóth – Macijevič,  Cafourek. Střídal Stočes.

Př. Kopanina: Borský – Tržický, Jaroš, Čihák, Caisl – Pribaň, Krupička, Tesařík,Vik – Santler, Bureš.  Střídali Strnadel, Průša, Jurek, Kozlík, Peclinovský.