„Rozhodli jsme se nezvat žádné Amfory a Kozlovny, je to zbytečně drahé. Místo toho si zahrají oba dospělé týmu mistrovský zápas a mezi nimi se na hřišti ukáží i děti," nastínil program tiskový mluvčí klubu a jedna z jeho hráčských ikon Josef „Bakero" Bauer.

Sledovaný duel krajského přeboru Vraný – Spartak Příbram vypukne už ve 14 hodin, poté nastoupí zmíněná přípravka Sokola proti Slanému a na závěr B tým Vraného změří síly s jinou rezervou – Velvar.

„V akci vlastně budou skoro všichni fotbalisté, co u nás hrají. Ale bohatý program máme i pro další návštěvníky," slibuje Bauer.
A tak se bude samozřejmě grilovat dobré masíčko (rozuměj selátko), děti si mohou kromě tradičních prolézaček zaskákat na nafukovacím hradu, všechny vstupenky půjdou do losovací soutěže o zajímavé ceny.

„Soutěž máme připravenou také pro bývalé hráče Vraného. O přestávce si mohou zastřílet o ceny na branku," vzkazuje „Bakero".
Podle něj bude zajímavé také nakouknutí do klubových kronik, které se uchovaly už od roku 1933, tedy od založení klubu.

„Brožuru jsme zatím netiskli, počkáme na na sté výročí. A tu už napíši já, budu mít dost času," slíbil s úsměvem Josef Bauer.
A ještě perlička na závěr. Loni 2. a 3. června měl Sokol Vraný naprosto shodné soupeře, tedy áčko Příbram, béčko Velvary a dorost Libiš.

To je náhoda!