Oba se tvářili po utkání všelijak, jen ne spokojeně. „Jsem naštvaný za první půli. Věděl jsem, že Martin s Mirkem (Chadimou – poz. red.) zvolí taktiku agresivního fotbalu, mají ho rádi. A Kladno ho hrálo výborně. Nicméně se dalo čekat i to, že mu dojdou síly. Došly a my díky tomu získali bod, ale při vší úctě k SK, měli jsme tady s naším kádrem vyhrát,“ dumal Hašek po remíze 2:2, již jeho tým zachraňoval minutu před koncem a nezastíral, že právě tady prohrát nechtěl.

„Člověk chce předvést, že v Kunicích fotbal děláme dobře,“ povídal ještě před tím, než se potkal před stadionem s maminkou a vlepil jí pořádnou pusu. Před stadionem, kde jako kouč dorostu či béčka SK i bydlel.

Teď je zde doma Martin Čurda. Do mrazu si oblékl kraťasy a stejně jako Miroslav Chadima byl pořádně slyšet. „Před zápasem bych bod rozhodně bral, teď ale nevím, vždyť jsme vedli dva nula. Přesto hráčům poděkuji, podali nadstandardní výkon,“ chválil nový kouč.

Kunice jsou i zásluhou Haška baštou fotbalu. Adresa, na niž se pro poštu chodí s chutí. Ne náhodou sem v poslední době přišli i exkladenští Balšánek, Veselý, Lička a naposledy Hyský. „Klidně bych bral další. Dva tři okamžitě,“ usmál se Hašek.

Jeho kamarád Martin Čurda naopak koučuje v klubu, který nemá na růžích ustláno. Do Kladna se teď nechodí, ale odchází se odsud. To ale Čurda při své vůbec první šanci v dospělých neřeší.

Spíš to, že jeho kádr je hodně mladý, což se i proti Kunicím ukázalo podstatné. „Vlastně jsou to ještě děti a potřebují nějakou pevnější ruku, aby někam došli. Oni dostali prakticky zadarmo šanci jako hodně mladí. Já jim to nezávidím, ale jinde si to mladý musí nejdřív vysedět a počkat si na možnost. Věřím, že s Mirkem Chadimou a zbytkem zkušených borců je dostaneme výš,“ dodal Martin Čurda.