Jeho tým přijede na stadion Františka Kloze s výtečnou vizitkou. V posledních deseti kolech nezná pocity provázející ze hřiště poraženého. „Ve fotbale je málo radosti, a když je, tak je potřeba si ji užívat a přidávat další. Každá série ale jednou skončí. Jelikož utkání v Kladně je pro mne specifické, rád bych ho vyhrál,“ přiznal Hašek.

Jeho svěřenci budou v utkání favority, nejen kvůli zmíněné sérii a postavení na třetí příčce. Vzhledem k tomu, že jejich hřiště nesplňuje podmínky profesionálního fotbalu, nemluví se ani o případném postupu. Ani z této strany tudíž není pod tlakem. Maximálně ho může vytvořit sám kouč, jenž nastoupí proti svým výborným kamarádům. Na lavičce totiž povede jeho soka dvojice Martin Čurda a Miroslav Chadima.

„Říkám, v životě kamarád, při utkání nepřítel. To bude platit i teď. Zadarmo si nic nedáme,“ na rovinu prohlásil Hašek a přiznal, že Čurdův nástup k týmu ho potěšil „Upřímně z toho mám radost, protože Martin si za svou práci, kterou odváděl na SK, trénovat třetí ligu zaslouží. Může to být i výhoda, poněvadž své hráče dobře zná z dorostu.“

Hašek má před utkáním přece jen starosti, jsou ale takového rázu, že by mu je mohl závidět každý jiný trenér. Má totiž k dispozici kompletní kádr a navíc ho v reprezentační přestávce doplní hráči Dukly, již jsou Kunice farmou. Má tudíž dilema, koho nechat sedět.

Nejspíš si ale zahraje na Kladně známé jméno, kapitán prvoligových futsalistů SAT–ANu Kladno – Jiří Veselý, jenž s Haškem rázuje po klubech, které vede (Kladno, Vlašim, Kunice). Možná si kopne i další odchovanec SK Jakub Balšánek.

Fanouška by mohla zajímat i další dvě jména, a to brankář Šilhavý a útočník Engelman, kteří měli svolení odejít do Kladna. Bylo to v době, kdy se na SK rýsoval nový majitel.