Domácí vedli od 65. minuty, kdy stoper Rada vyhrál tvrdý hlavičkový souboj u pravé lajny, míč se dostal ke Stožickému a ten našel pře vápnem Galbavého, který měl dost času na přesnou střelu k tyči. Čtvrt hodin před koncem hosté vyrovnali parádní střelou kapitána Hanuše z přímého kopu.

Domácí kormidelník Martin Nový byl z výkonu svého týmu rozčarovaný. „Pro mne je to to zklamání. Čekal jsem, že naši fotbalisté si se soupeřem lépe poradí, bohužel se musíme vrátit na zem," poznamenal a přiznal, že mladičký celek hostů ho překvapil.

„Trenér Hašek své mužstvo dobře takticky připravil a pro nás bylo složité se dostávat přes jejich obrannou linii. Hráli na brejky a měli z nich větší příležitosti než my," uvedl.

Hašek přiznal, že pro jeho tým je remíza výhrou, protože Slaný viděl v přípravě. „Má v týmu jména, která toho mají hodně odkopáno. Bál jsem se debaklu. Kluci se vydali, ale nevím, zda Slaný hrálo tak špatně nebo my dobře. To ukáží další kola," řekl kouč Jílového, jež přijelo pouze s jedním náhradníkem a v sestavě mělo šest hráčů pod dvacet let.

Slaný – Jílové 1:1 (0:0). Branky: 65. Galbavý – 76. Hanuš.

Slaný: Jochman – Neumann, Rada, Kostovčík, Kubaška – Majtaník (70. Kozák), Pospíšil – Stožický, Galbavý, Volf – Tikovský (80. Stibor).

Hezkou fotogalerii najdete ZDE