„Budu dál u A výběru, ale přizpůsobím tréninky a pokud nastane souběh, což je na podzim jedinkrát, má přednost A mužstvo,“ vysvětlila někdejší dlouholetá opora Kladna, která po skončení kariéry začala pomáhat Miroslavu Koubkovi a prošla s ním z divize do I. ligy.


Kromě Haška skončil u béčka i vedoucí týmu Jan Pergler a ostatní členové realizačního celku, Hejkala tedy čeká sestavení nového. „K pomoci jsem přemluvil Martina Nového, jenž bude u mužstva na plný úvazek. Přece jen řadu hráčů za osm let svého působení u mládeže SK zná. V kritických chvílích pomůže i trenér mladšího dorostu Petr Brabec,“ dodává Hejkal, podle něhož se zlepší spolupráce A a B týmu Kladna.


Prvními vlaštovkami jsou společné zápasy a doplňování sestavy tam, kde bude třeba. „Třeba zítra dopoledne si zahrajeme spolu. Podobné to bude v sobotu, kdy by áčko mělo hrát dopoledne v Čáslavi a ti, kteří nebudou plně využiti, pomohou béčku na turnaji v Brozanech,“ plánuje Hejkal.


Tým má podle svých slov k dispozici kvalitní. „Bavili jsme se o tom i se Zdeňkem Haškem, předal mi důležité poznatky. Mužstvo výborně fyzicky připravil, teď ho ještě posílili nadějní dorostenci Lazárik s Hrdličkou a dobře se jevící Himl, jenž je u nás na zkoušku z Bohemky,“ uzavřel Stanislav Hejkal.


Dodejme, že Hašek si do Vlašimi odvedl i středopolaře Lukáše Křečka.