Ten vedou internacionálové Jiří Němec s Jiřím Jeslínkem a poskládali výborný mančaft. Jenže i Tuchlovice přijely skvěle nachystané a bleskově vedly 2:0 po dorážce Brnovjáka a hlavičce Hadriky. „Byl to gól zápasu po krásné akce a centru Pudila,“ chválil Daniel Drahokoupil.

Jenže domácí kvalita se ukázala ještě do pauzy, když vyrovnali, byť jeden gól padl na vrub gólmana Šimka.

Drahokoupil zvedl o přestávce hlas, přesto Klíčany zase šly do vedení, a když Chaloupka parádně z dálky vyrovnal, daly vzápětí další branku. „Už bylo málo času, ale naštěstí si domácí stoper srazil Podraného centr a my drželi aspoň bod. Rozhodnout mohl Skořepa, jenže napálil bombou jen břevno,“ litoval Drahokoupil šance borce, který se s kamionem vrátil z Německa až před zápasem, proto nastoupil až do druhé půle.

Radost při penaltách udělal trenérovi gólman Šimek. Týmu měl co vracet a udělal to vrchovatě, lapil tři pokusy a jeden šel mimo. A tak nakonec ani nevadilo, že z hostů dali jen Fitko s Hadrikou.

„Dva body jsou zlaté, zakřičeli jsme si pěkně. Ještě to potvrdit při dvou zápasech doma,“ přeje si Drahokoupil a radost neskrýval z toho, že se do týmu vrátil Jan Brož uvažující o konci kariéry.

KLÍČANY – TUCHLOVICE 4:5 pen (2:2). Branky: 42. Hájek, 44. Malík, 51. Předota, 76. Socha – 8. Brnovják, 14. Hadrika, 70. Chaloupka, 78. vlastní