V poslední době bylo Hostouň v přestupových termínech hodně vidět, co chystáte letos a můžete už odtajnit konkrétní jména?

Nemyslím, že bychom v rámci přestupových oken nějak výrazně vyčnívali nad ostatní kluby. Možná se o tom jenom více psalo v médiích. Před časem jsme vedli ve vašem Deníku rozhovor na fotbalové téma a v něm jsem se zmínil, že naším cílem je postupně krok za krokem a s nějakou vizí stability vybudovat mužstvo schopné konkurovat těm nejlepším celkům v rámci krajských soutěží. A tento standard se pokusit dlouhodobě udržet. Pracujeme s mužstvem vždy s výhledem na několik sezon a zatím se nám celkem daří cíl naplňovat. Takže v podstatě se pro naše okolí chováme naprosto transparentně, jak již dlouhodobě prezentujeme.
Podstatné pro nás je dosáhnout podobného stavu i na úrovni regionální soutěže a našeho B mužstvo trvale ukotvit v okresní soutěži. Samozřejmě chceme také ještě více rozvinout práci s mládeží a pokusit se vychovat hráče pro budoucnost. Je to sice náročný běh na dlouhou trať , ale jediná rozumná cesta pro klub našeho formátu.

A ta konkrétní jména…
Jsme na začátku přípravy, takže je předčasné o nich mluvit, ale jedno je asi možné zmínit. Do klubu přišel z SK Kladno Tomáš Rouček a do přípravy se v minulém týdnu zapojil také Honza Čurda ze stejného klubu. Oba jsou bezesporu šikovní a dobří hráči a myslím, že dobře zapadnou do naší koncepce. Jinak nevidím v současné době potřebu dalšího posilování kádru. Mužstvo je v současnosti stabilizované, čítá osmnáct kvalitních hráčů a to je pro nás naprosto dostatečné. Snažili jsme se dosáhnout stavu, kdy to celé bude stát na kvalitě a zdravé konkurenci. Uvidíme jak budeme schopni to zúročit v ostrých zápasech.

Celostránkový rozhovor s Jiřím Hondlem a další celou stranu ostatních sportovních zajímavostí čtěte v pátečním vydání Kladenského deníku (25.1.)